• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karty elektroniczne, co i jak ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
200 wizyt
pytanie zadane 16 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez hannuk Nowicjusz (160 p.)
zmienione kategorie 16 października 2017 przez Patrycjerz

Witam,
Czy spotkał się już któryś z forumowiczów z tematem "inteligentnych kart", elektronicznych kart ?
Potrzebuje aby identyfikacja w aplikacji odbywała się za pomocą kart zbliżeniowych, ale niestety nie bardzo wiem jak ugryźć temat.
Posiadam kartę

HID iClass

oraz czytnik

Eletec TWN3 NFC  

Czy jest jakaś biblioteka by móc odczytać dane znajdujące się na niej ?
Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 października 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
System wykrywa to urządzenie bez problemu, czy domaga się sterownika?
komentarz 17 października 2017 przez hannuk Nowicjusz (160 p.)
wykrywa i instaluje swoje sterowniki, ale w jaki sposób w aplikacji c# mam "wykryć" że karta została zbliżona i dane wczytane z niej zapisać do bazy danych ?
komentarz 17 października 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)

Powoli laugh

Nie miałem nigdy z nim do czynienia, ale spróbuję Ci pomóc.

Na stronie producenta nie znalazłem TWN3, jest TWN4, ale niestety nie doszukałem się konkretnej dokumentacji. TWN4 posiada kilka interfejsów. Sprawdź, czy to urządzenie które, nie jest przypadkiem interfejsem rs232.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 262 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2023 w Sprzęt komputerowy przez tubylec01 Obywatel (1,260 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 210 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez tokis32tv Początkujący (270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 190 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...