• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Matura z informatyki różne arkusze...

Object Storage Arubacloud
0 głosów
277 wizyt
pytanie zadane 14 października 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez LessIsMore Nowicjusz (140 p.)

Witam, jestem tegorocznym maturzystą i mam pewien problem w rozeznaniu się w arkuszach... Znajduję trzy różne arkusze do matury z jednego roku i nie bardzo wiem który w końcu jest tym właściwym? Np. matura z 2015 roku(z innymi jest tak samo): 

CKE podstawa      CKE rozszerzenie          Inna strona rozszerzenie

W każdym z linków znajduje się zupełnie inny arkusz z tego samego roku. Pierwsze dwa linki są z CKE to jest jeszcze dla mnie zrozumiałe. Wersja podstawowa jest dla uczniów podchodzących do "starej matury" natomiast rozszerzona dla uczniów idących nowym tokiem nauczania. Czyli mnie interesuje ta wersja rozszerzona. Niby wszystko okej ale dlaczego jeśli próbuję wyszukać arkusz z danego roku na innych stronach to znajduję zupełni inny-trzeci? Który jest w końcu tym właściwym?

 Ile ako maturzysta 2018 roku będę miał czasu na rozwiązanie pierwszej części matury z informatyki? 60, 75 czy 90 minut? Znowu kiedy próbuję się tego dowiedzieć nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi... 

Z góry dziękuję za pomoc za wyjaśnienie tych kwesti. 

Pozdrawiam, Maciej.

komentarz 14 października 2017 przez LessIsMore Nowicjusz (140 p.)
Dzięki ;)! Przyda się.
komentarz 14 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Powodzenia! wink

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 14 października 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Interesuje cię nowa formuła, czyli matura z czerwonym paskiem. https://www.cke.edu.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/arkusze/
komentarz 14 października 2017 przez LessIsMore Nowicjusz (140 p.)
Aaaaaahhh... No przecież...

Dzięki wielkie ;).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 282 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Igor515 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 803 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 305 wizyt

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,596 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...