• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stale szablony/modyfikacja edytora [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
190 wizyt
pytanie zadane 13 października 2017 w Sprawy forum przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Witam,

Postanowilem napisac tego posta i zapytac Was uzytkownikow, co byscie mysleli o mojej Idei. Wiec mamy wielu nowych uzytkownikow, ktorzy zadaja pytania. Problem w tym, ze czesto zadaja je w nie odpowiedni sposob, brakuje waznych informacji itp itd, kazdy wie o co chodzi. Bynajmiej mam taka nadzieje. Jak wiadomo takze, pytania te sa dosyc czesto minusowane, a pomoc owej osobie trwa czasami X dluzej, niz jest to konieczne. Pomyslalem nad stalymi szablonami, ktore:

1) Albo bede podpiete na stale na glownej stronie, na samej gorze, by kazd wiedzial jak zadawac pytanie i tym samym umilic pomoc odpowiadajacym

2 ) wgrac je do edytora. To zmaczy, gdy wybiore kategorie programowanie w edytorze pokaze sie:

A) Opis problemu

B) Bledy wystepujace podczas kompilacji

C) Co chcemy uzyskac (czasami ktos szuka usprawnienia w intermecie i po prostu zle cos inplementuje, sam tak miewam)

D) Kod

Jak wiadomo nie jest to szablon, dla kazdej z kategorii i trzeba by bylo przemyslec jakie pytania/rzeczy powinny znajdowac sie w danym dziale itd. Sam nke kodze w JS lub PHP, wiec nie mam bladego pojecia jak to zrobic, ale mysle, ze ulatwiloby to zycie Nam wszystkim. Dodatkwo, mozna usuwac pytania, ktore nie zostaly napisane wedlug szablonow, a autor zostal ostrzezenie 2 razy.

Pozdrawiam

DC
Możliwe odpowiedzi:
Tak, to dobry pomysl (3 głosów, 50%)
Jestem nastawiony neutrealnie do tego pomyslu (1 głos, 17%)
Nie, nie widze sensu i tak to nic nie wniesie (2 głosów, 33%)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 października 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
1) Albo bede podpiete na stale na glownej stronie, na samej gorze, by kazd wiedzial jak zadawac pytanie i tym samym umilic pomoc odpowiadajacym

 

Czekaj. 

https://i.imgur.com/baLBBwL.png

Wystarczy przeczytać. Głosuję na nie.

komentarz 14 października 2017 przez obl Maniak (51,280 p.)

@efiku W 100% się z tobą zgadzam, jak komuś nie chce się przeczytać tego co pokazałeś i co jest widoczne jak wół za każdym razem jak się dodaje pytanie to przepraszam bardzo, ale oczekiwanie od takiego leniwca, że przeczyta coś więcej jest (delikatnie pisząc) marzeniem naiwniaka.

Bądźmy realistami i przyjmijmy w końcu prawdę taką jaką jest: ci ludzie nie czytają i nie chcą czytać ani regulaminu, ani wskazówek, ani FAQ ani nawet tego co pokazał @efiku na screenie

komentarz 14 października 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Wiem, ze jest to przy edytorze, ale nie sa wyciagane kary, z tego iz ktos sie do tego nie stosuje. Nadal zostaje rozwiazanie B, ktore wprowadza szablony do edytora, no wtedy ciezko sie do niego nie zastosowac.
komentarz 14 października 2017 przez obl Maniak (51,280 p.)
Wątki, które łamią zasady forum powinny być zamykane przez moderatora i oznaczane przyczyną zamknięcia żeby delikwent wiedział dlaczego. Tylko że wtedy będzie jedno wielkie jęczenie jacy to podli źli ludzie na tym forum są bo zamykają wątki zamiast odpowiedzieć. I wszystkie takie jęczące posty też będzie trzeba usuwać i oznaczać przyczyną.

P.S.

To jest moje prywatne zdanie, natomiast to forum nie jest moją własnością więc nie mam zamiaru też próbować wymuszać na moderatorach jak powinno być moderowane. Jeżeli moderatorzy uważają, że tak jak jest, jest dobrze no cóż. Jak napisałem, to nie jest moje forum ja tu tylko zaglądam :)
komentarz 15 października 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Zagöadasz i pomagasz, bo sam widze dosyc czesto Twoje odpowiedzi, mysle wiec, ze nawet Tobie by bylo lepiej, gdybys widzial od poczatku:

-opis

-bledy przy kompilacji

-kod

Itd.

Podobne pytania

+3 głosów
6 odpowiedzi 643 wizyt
+33 głosów
1 odpowiedź 640 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 218 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2020 w Sprawy forum przez Aqua 4 Gaduła (3,220 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,480 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...