• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z kursem Pana Zelnta o Sliderze

–1 głos
192 wizyt
pytanie zadane 12 października 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)
Mam problem po robie ten kurs i nie czyta mi slajdów przeglądarka...wogóle mi się nie wyswietlają daje projekt na zippy ...http://www86.zippyshare.com/v/238rsBeV/file.html

Błagam pomóżcie mi wkleiłem nawet kod Pana Zelenta i nie działa
1
komentarz 12 października 2017 przez Noemi Nałogowiec (41,300 p.)
Kod to raczej na codepen, jsfiddle, ewentualnie w odpowiedni bloczek przy pytaniu. Teraz masz mniejsze szanse na otrzymanie pomocy ;)
1
komentarz 12 października 2017 przez Comandeer Mentor (455,940 p.)

Zadając pytanie Pasjonat zobowiązany jest do przestrzegania następujących zasad:

[…]

kod w małych ilościach należy wstawić przy użyciu specjalnego bloczka do tego przeznaczonego. W przypadku jego większych ilości, należy skorzystać z zewnętrznego serwisu hostującego tekst (np. gist.github.comwklej.towklej.orgpastebin.com) i w treści pytania umieścić link; dozwolone jest również podanie linka do strony internetowej, której dotyczy problem oraz umieszczenie kodu w serwisie GitHub (lub podobnych) lub serwisach oferujących pogląd działania kodu online, typu jsfiddle.net czy codepen.io,

Proszę się zastosować do regulaminu forum. 

komentarz 12 października 2017 przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)
przeniesione 12 października 2017 przez Comandeer
Przepraszam tu jest kod http://wklej.org/id/3269858/
komentarz 13 października 2017 przez JSHolic Szeryf (78,400 p.)

@David Sundkikngs, czytaj konsolę:

Uncaught TypeError: Cannot set property 'innerHTML' of null
    at zmienslajd

W HTML nie ma elementu o id "slider", dlatego document.getElementById() zwraca null, co z kolei uniemożliwia zastosowanie metody innerHTML i wyrzuca powyższy błąd.

Niżej w setTimeout (tak na marginesie - nie przekazuj tam stringa, tylko funkcję - dokumentacja) chcesz wywołać funkcję schowaj, której nie widać w skrypcie - chyba, że jest w niedołączonym pliku wiek.js podpiętym w <head>.

komentarz 13 października 2017 przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)
dziekuję za pomoc już działa

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 250 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 57 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2017 w HTML i CSS przez leemish Użytkownik (740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 66 wizyt
pytanie zadane 23 marca w JavaScript, jQuery, AJAX przez Majki Obywatel (1,410 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

64,243 zapytań

110,636 odpowiedzi

231,941 komentarzy

46,992 pasjonatów

Przeglądających: 240
Pasjonatów: 4 Gości: 236

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...