• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dodawanie klas do elementów html motywu wordpressa

0 głosów
71 wizyt
pytanie zadane 5 dni temu w Systemy CMS przez bulgotnik86 Początkujący (280 p.)
Witajcie Panowie i Panie. Pytanko następującej treści: Jak moge dodać (statycznie) klasę/id do dowolnego elementu html w wordpress? Czy jest do tego jakaś wtyczka? Czy można to zrobić z poziomu kodu (ta opcja mnie bardziej interesuje)? Zastanawia mnie to od kiedy zacząłem przygodę z WP.  Bardzo bym prosił o wyjaśnienie sprawy.

Z góry wielkie dzięki

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 dni temu przez shotokan Mądrala (6,870 p.)
Czy jest jakaś wtyczka, nie wiem, ale na pewno można to robić z poziomu kodu. Polecam otwierać odpowiedni plik w jakimś edytorze np. Atom Notepad++ lub Sublime Text a nie korzystać z opcji Wordpessa, jaką masz po zalogowaniu się.
I pamiętaj, że ewentualne zmiany w CSS lub kodzie zostaną usunięte w przypadku aktualizacji motywu.
Jak już coś to tworzy się motywy potomne albo dane motywy umożliwiają dodawanie kodu CSS przez odpowiednie opcji w zarządzaniu motywem
komentarz 5 dni temu przez bulgotnik86 Początkujący (280 p.)
Tak , wiem to wszystko, dzięki. Ale z tego co wiem za dynamiczne generowanie kodu html odpowiadają w wp funkcje. Czyżby w funkcjach trzeba było grzebać? Spotkałem się też z informacją że za dowolną edycje html-a motywu wp trzeba płacić. Może sie ktoś do tego odnieść
komentarz 5 dni temu przez shotokan Mądrala (6,870 p.)
co do motywu to wszystko zależy od licencji na jakiej autor motyw udostępnia
komentarz 4 dni temu przez klikweeb Początkujący (350 p.)
Jeżeli pobrałeś motyw z repozytorium WordPressa to możesz go modyfikować jak chcesz.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 39 wizyt
pytanie zadane 9 października w Systemy CMS przez Tomson Początkujący (350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 93 wizyt
pytanie zadane 9 października w Systemy CMS przez bulgotnik86 Początkujący (280 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 88 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia w Systemy CMS przez Paweł123 Pasjonat (16,780 p.)

39,655 zapytań

78,028 odpowiedzi

153,336 komentarzy

18,707 pasjonatów

Przeglądających: 147
Pasjonatów: 3 Gości: 144

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...