• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z SQLite

Object Storage Arubacloud
0 głosów
239 wizyt
pytanie zadane 11 października 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kamil Gąsior Obywatel (1,430 p.)

Witam mam problem i mecze sie z nim od paru godzin i nic :/ Szukalem po necie, ale nic nie działa.

Po wpisaniu komendy :

bin/console doctrine:database:create

wyskakuje mi takie cuś:

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 października 2017 przez Paweł Antyporowicz Stary wyjadacz (11,470 p.)
Sądzą po błędzie masz nie ustawiony odpowiedni sterownik do bazy danych.
Sprawdź jak masz skonfigurowane połączenie z bazą.

Tutaj masz link do dokumentacji i jak powinno wyglądać połączenie z Sqlite
http://docs.doctrine-project.org/projects/doctrine-dbal/en/latest/reference/configuration.html#pdo-sqlite
komentarz 11 października 2017 przez Kamil Gąsior Obywatel (1,430 p.)
Nic nie zmieniałem a dzień wcześniej na innym projekcie zrobiłem bazę. A to samo konfiguorwałem w symfony, a tak poza tym nic nie zmieniałem.
komentarz 12 października 2017 przez Kamil Gąsior Obywatel (1,430 p.)
Pomoże ktoś ??

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 201 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2018 w SQL, bazy danych przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 164 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2016 w Java przez Persantarus Początkujący (320 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...