• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zablokowana karta micro SD

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,230 wizyt
pytanie zadane 11 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
edycja 11 października 2017 przez grzybu
Mam kartę micro sd 32 GB sandisk. jest ona zablokowana. Pliki które się na niej znajdują nawet po usunięciu wracają na miejsce a nowe pliki są usuwane. Format jest niemożliwy a raczej nieskuteczny ponieważ przed niskopoziomowym formatem nie dało wogle się sformatować a po da się tylko że i tak nie ma efektów bo nadal są stare pliki.

System plików to FAT32 próbowałem z pod win i z pod Linuxa i nic.

windows widzi kartę pod nazwą "urządzenie magazynujące".

komputer to: acer t100chi

była raz użyta w kamerze sportowej overmax activecam 2.1
Jakieś pomysły?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 października 2017 przez niezalogowany
Próbowałeś sformatować z poziomu kamer? :)

 

Możesz jeszcze sprawdzić przełącznik LOCK na adapterze microSD czy nie jest w zablokowanej pozycji
komentarz 11 października 2017 przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
jeszcze nie próbowałem z poziomu kamery bo na razie nie mam dostępu do niej  

a co do przełącznika LOCK na adapterze jest odblokowany a na samej micro nie ma blokady

próbowałem dwoma różnymi adapterami na usb  oraz dwoma adapter SD obecnie się formatuje pod linuchem i pokazuje mi czas ze jeszcze 1h i 47min do końca obecnie 50%(program erase do bezpowrotnego wyczyszczenia danych)

adaptery pod inną kartą micro sd działają

jak mi się nie powiedzie spróbuje jeszcze z telefonu i jak nadal nic nie będzie to ostatnia nadzieja  w kamerze

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 149 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Kacperhehe Bywalec (2,930 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 230 wizyt
pytanie zadane 22 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 267 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...