• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Włamanie do konta na fb znając tylko login

–8 głosów
2,307 wizyt
pytanie zadane 11 października 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Marcelos0609 Nowicjusz (130 p.)
Witam :)

Czy jest możliwość wejścia na czyjegoś Facebooka znając tylko login? Chodzi o to, ze dana osoba nie korzysta już z portalu, sama zapomniała hasła, a w tle jest moje zdjęcie.. I mnie to wkurza już... Czy jest jakaś możliwość? Myślałam o tym aby "uśmiercić" tę osobę ale zdjęcie i tak nie zostanie usunięte.

Pozdrawiam, wkur*iona ex :)
11
komentarz 11 października 2017 przez Ehlert Mędrzec (165,080 p.)

Btw ludzie tu łączą się z bazami danych, pytają o tutoriale, które mielą, siedzą po nocach, a Ty zakładasz konto, bo zerwaliście i jesteś na jego zdjęciu w tle? Cóż za desperacja devillaughbroken heart

3 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 11 października 2017 przez Ehlert Mędrzec (165,080 p.)
Zgłoś nadużycie.
+2 głosów
odpowiedź 11 października 2017 przez obl Nałogowiec (45,940 p.)

Zaraz, zaraz, zapomniał hasła? Ale przecież jest zawsze możliwość zresetowania hasła. Przy logowaniu powinien być link w stylu odzyskaj hasło więc ta osoba ma możliwość zalogowania się tam, wystarczy, że zechce to zrobić a na e-mail przyjdzie mu link do strony umożliwiającej zmianę hasła. Tak przynajmniej jest na większości tego typu stron więc myślę, że i na Facebook-u powinno być coś takiego.

+1 głos
odpowiedź 11 października 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,100 p.)
Zgłoś zdjęcie, skoro się na nim znajdujesz.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 191 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez RAD Obywatel (1,820 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 5,920 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Ziutek123 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 103 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2017 w PHP, Symfony, Zend przez Anoonymous Obywatel (1,560 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

64,913 zapytań

111,382 odpowiedzi

234,401 komentarzy

46,749 pasjonatów

Przeglądających: 121
Pasjonatów: 1 Gości: 120

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...