• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odzyskanie fanpage

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,127 wizyt
pytanie zadane 11 października 2017 w Offtop przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
Witam

Kolega zrobił konto fanpage, posiadam tam tylko redaktora, dla kolegi zablokowali konto i nie pamięta już hasłem czy da się jakoś odzyskać tego fanpage, jeżeli np podam że jestem właścicielem tej domeny i maila ?
komentarz 11 października 2017 przez niezalogowany

Pisz proszę pelniejszymi zdaniami bo nie można cię zrozumieć...

Fanpage, ale ze fb?

nie pamięta już hasłem czy da się jakoś odzyskać tego fanpage

Ale jakim haslem? Ogólnie to nie rozumiem tego zdania :( 

jeżeli np podam że jestem właścicielem tej domeny i maila ?

Jakiej domeny i jakiego maila? Jeżeli mowa w kontekście fp na fb, to właścicielem domeny jest firma Facebook ;) Nie wiem o jakim mailu piszesz, ale zgaduje że będziesz im to musiał udowodnić, na słowo nikt ci nic nie da

komentarz 11 października 2017 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
szybko na lekcji pisałem i telefonem dlatego tak, kolega zapomniał email i hasła do konta na którym jest administrator strony na FB, czy dałoby się usunąć ta stronę, na stronie posiadam tylko redaktora.
komentarz 11 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
może zwrócisz się do facebooka, na pewno pomoże
komentarz 11 października 2017 przez niezalogowany
Skoro on jest adminem to on musi prosić i udowodnićz ze jest tym za kogo się podaje ;)
komentarz 11 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Masz rację
komentarz 11 października 2017 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
a jak zrobie drugi fanpage o takiej samej nazwie to bedę mógł potem to zgłosić jako duplikat?
komentarz 11 października 2017 przez niezalogowany
Wtedy Nowa strona jest duplikatem, a nie stara
komentarz 11 października 2017 przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
a nie będzie się dało jakoś usunąć starej?, jeżeli np. mam stronę internetową o tej nazwie mogę coś z tym zrobić żeby usuneli tego starego fanpage czy nic się już nie da z tym zrobić żeby zdjąć ją z sieci?
komentarz 11 października 2017 przez niezalogowany
Napisz do nich to się dowiesz ;)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 300 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2022 w Offtop przez Desvardes Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 7,525 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 176 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2023 w Urządzenia mobilne przez autostopowicz35 Nowicjusz (120 p.)

92,416 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,984 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...