• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wydajna drukarka dla studenta

Object Storage Arubacloud
0 głosów
492 wizyt
pytanie zadane 11 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez Dariusz Szczęsny Nowicjusz (120 p.)

Cześć, chciałbym zapytać studencką część naszego społeczeństwa o sprzęt do drukowania, który w kosztach będzie znacznie bardziej znośny od ksera. Wierzę, że znacie się na markach sprzętu elektronicznego i w przeciwieństwie do mnie wiecie komu można ufać w sprawie działania. Myślałem, żeby najpierw wybrać toner do drukarki, ponieważ zamienniki z reguły są tańsze i niegorsze. hp laserjet p1102 toner wydaje się być wydajny. Nie wiem tylko co znaczy 5% pokrycia - że używa mało tuszu przy drukowaniu? Jeśli ma tryb eko, to jak najbardziej biorę. :P https://tonery.rdstudio.pl/toner-hp-p1102-p-282.html tu jest to, co upatrzyłem, natomiast zastanawia mnie tez samsung. Telefony robią znośne. Co z drukarkami?

komentarz 11 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Drukarka laserowa czy atramentowa?
Jak atramentowa to polecam Brother z systemem CISS, jak laserówka, mam od kilku lat HP 1020, a toner kupuję na allegro za 20 parę złotych i wychodzi mi koszt wydruku strony parę groszy (w tym jest też cena papieru)
komentarz 12 października 2017 przez Dariusz Szczęsny Nowicjusz (120 p.)
Właśnie nigdy nie widziałem różnicy między nimi. Laserowa byłaby tańsza, prawda?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 października 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
Mam taka drukarkę, sprawuje się świetnie.
Pokrycie 5% oznacza stronę wypełnioną tekstem - wtedy na około 5% kartki jest nanoszony toner.
Na Allegro są jeszcze tańsze zamienniki, w razie nagłej potrzeby znajdziesz je w każdym sklepie z
wkładami do drukarek bo to bardzo popularny model.
komentarz 12 października 2017 przez Dariusz Szczęsny Nowicjusz (120 p.)
Przepraszam - którą konkretnie? HP Laserjet?
komentarz 13 października 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
p1102 :)
0 głosów
odpowiedź 13 października 2017 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)

Epson XP-235 https://www.x-kom.pl/p/332024-urzadzenie-wiel-atramentowe-epson-xp-235.html

+ Wi-Fi
+ Tanie zamienniki
+ Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2023 w Sprzęt komputerowy przez gsekulski Użytkownik (800 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 187 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez Amigo00 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 288 wizyt
pytanie zadane 2 września 2020 w Sprzęt komputerowy przez SZYMII Użytkownik (510 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...