• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozdzielczość strony www

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
938 wizyt
pytanie zadane 11 października 2017 w Sieci komputerowe, internet przez misiek1574 Nowicjusz (130 p.)
Witam. Mam problem ze strona www. Hosting i domene wykupilem na platformie wix. Strona nie dopasowuje sie automatycznie do roznych rozdzielczosci (na malych rozdzielczosciach ucina ją i nie pokazuje calosci, zas na bardzo duzych monitorach są braki z lewej i prawej strony). Co powinienem zrobic w takiej sytuacji? Pozdrawiam, Michał.
komentarz 11 października 2017 przez misiek1574 Nowicjusz (130 p.)
Niestety nie znalazłem takiej funkcji zeby moc rozciągnąc strone do 100%.

Do kodu zrodlowego strony nie mam dostepu wgl (wszystko jest gotowe w szablonach i tylko przeciagam i dodaje rozne elementy na strone). Kod html moge dodac jedynie w konkretne miejsce na stronie i dzieki temu dodac np reklame itd.

Moja strona to www.biletomania.com (w budowie)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 października 2017 przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
trochę za mało danych. podaj adres strony na czym jest napisana czy ręcznie przez ciebie czy tez jakiś szablon z WP czy też jakiś bootstrap

co do twojego problemu jest to oczywiście jakiś błąd w mechanice.

Jeżeli sam pisałeś to musisz wszytko sprawdzić.

Jeżeli użyłeś jakiegoś szablonu to nie powinno być problemów
komentarz 11 października 2017 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Podał przecież: wix.
komentarz 11 października 2017 przez misiek1574 Nowicjusz (130 p.)
tylko wlasnie mam wszystko przez szablon i np jak sobie zmieniam rozdzielczosc na wyzsza na duzym monitorze to strona wyglada tak ze po lewej i prawej stronie są luki. A znowu jak probuje strone dac szerzej to wtedy na malych ekranach mi ucina. Juz sam nie wiem co zrobic w takiej sytuacji, do html nie mam dostepu bo wszystko w wix masz gotowe i tylko przeciagasz elementy
komentarz 11 października 2017 przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
Faktycznie jakoś nie doczytałem
komentarz 11 października 2017 przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
Jeżeli nie masz dostępu z poziomu strony do kodu strony to spróbuj z ftp wyszukać odpowiednich plików i ustawić wartości i style na sztywno ale proponuje zrobić back up stylów i tego co edytujesz bo przy aktualizacjach motywów pliki są zamieniań na oryginalne zazwyczaj
0 głosów
odpowiedź 11 października 2017 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Jeśli to jest strona zbudowana przez kreator wix, to nie sądzę, by cokolwiek sensownego dało się zrobić. Trza by poszukać, czy nie ma gdzieś tam opcji responsywności.
komentarz 11 października 2017 przez misiek1574 Nowicjusz (130 p.)

Niestety nie znalazłem takiej funkcji zeby moc rozciągnąc strone do 100%.

Do kodu zrodlowego strony nie mam dostepu wgl (wszystko jest gotowe w szablonach i tylko przeciagam i dodaje rozne elementy na strone). Kod html moge dodac jedynie w konkretne miejsce na stronie i dzieki temu dodac np reklame itd.

Moja strona to www.biletomania.com (w budowie)

0 głosów
odpowiedź 11 października 2017 przez coderCpp93 Gaduła (4,200 p.)
Może spróbuj zmodyfikować kod źródłowy swojej strony ustawiając szerokość na 100%. Wtedy będzie dopasowywać się do każdego ekranu.
komentarz 11 października 2017 przez misiek1574 Nowicjusz (130 p.)
Niestety nie znalazłem takiej funkcji zeby moc rozciągnąc strone do 100%.

Do kodu zrodlowego strony nie mam dostepu wgl (wszystko jest gotowe w szablonach i tylko przeciagam i dodaje rozne elementy na strone). Kod html moge dodac jedynie w konkretne miejsce na stronie i dzieki temu dodac np reklame itd.

Moja strona to www.biletomania.com (w budowie)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 490 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2018 w HTML i CSS przez informacje 1234 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
12 odpowiedzi 963 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez baroser13 Użytkownik (750 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 267 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2018 w HTML i CSS przez goran. Użytkownik (930 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...