• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacja messenger

0 głosów
204 wizyt
pytanie zadane 10 października 2017 w Telefony i tablety przez Kam Ka Nowicjusz (120 p.)

Dlaczego w aplikacji messenger na iPhone od jakiegoś czasu, pokazuje mi pod nazwa użytkownika ilość wiadomości a nie aktywność? Pierwszy raz się z tym spotkałam i nie wiem dlaczego tak mam i jak się tego pozbyć. Pytałam kilku osób, ale nikt czegoś takiego nigdy nie widział.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 października 2017 przez Jedras Maniak (54,840 p.)
Czasami Facebook robi różne dziwne rzeczy, poczekaj może samo przejdzie. Jak nie to zrób aktualizację aplikacji albo odinstaluj i zainstaluj ponownie.
komentarz 11 października 2017 przez Kam Ka Nowicjusz (120 p.)
Odinstalowywałam pare razy. Instalowalam na nowo. Cały czas tak samo. Mam to od 2 miesięcy niezmienne.
komentarz 11 października 2017 przez niezalogowany
Napisz do supportu messangera

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 199 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Inne języki przez Anoonymous Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 48 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 131 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2017 w PHP, Symfony, Zend przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,320 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

66,475 zapytań

113,246 odpowiedzi

239,801 komentarzy

46,618 pasjonatów

Przeglądających: 242
Pasjonatów: 14 Gości: 228

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...