• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

HTML / CSS- nie działa wyświetlanie w jednej linii na Chromie

0 głosów
1,030 wizyt
pytanie zadane 10 października 2017 w HTML i CSS przez adrian588 Początkujący (470 p.)

Witam.

Mam taki problem:

- posiadam kilka Divów na stronie które powinny się wyświetlać jeden obok drugiego.

Konstrukcja diva wygląda tak:

<div class="boxdane">
			<p class="opisbox"> GEOMETRIA PRZEKROJU  </p>
			<div class="typdanych">
			 Szerokość belki <input type="text" name="szerokosc" value="25"cm  id="szerokosc"> cm <br/>
			 Wysokość belki <input type="text" name="wysokosc" value="30" id="wysokosc"> cm <br/>
			 </div>

W arkuszach styli mam coś takiego odpowiedzialnego za to:


.boxdane
{
	float: left;
	border: 1px dotted none;
	padding: 5px;
	min-height: 180px;	
	height: auto;
	width: 25%;
}

I nadmienię iż nie zapomniałem o clear:both

 

I teraz tak:

- na IE - wyświetla się wszystko super tak jak chcę.

- na chromie niestety nie:/

 

Strona dostępna pod linkiem:

http://kalkulatoryinzynierskie.pl/belkazginanie.php

Zobaczcie proszę różnice.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Nie ma tutaj nic nadzwyczajnego a mam z tym duży problem:/

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 10 października 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Przestań używać <br> i będzie działać
0 głosów
odpowiedź 10 października 2017 przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
każda przeglądarka ma swoje wartości poszczególnych elementów np w chromie <br /> jest większy niż w mozilli
może w tym polega problem stwórz osobny css dla chroma i pobaw się wielkościami i ustawieniem .
CSS ma moc wykrywania przeglądarki.
0 głosów
odpowiedź 10 października 2017 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Fedora: Fx i Chrome - działa jak trzeba. Jest obok siebie.

Spróbuj podesłać screenshota.
0 głosów
odpowiedź 10 października 2017 przez adrian588 Początkujący (470 p.)

Tak to wygląda w chromie.. 

a Poniżej jak w IE:

komentarz 10 października 2017 przez adrian588 Początkujący (470 p.)
edycja 10 października 2017 przez adrian588
To wygląda jakby chrome w ogóle nie czytał tego CSSa :/

Zainstalowałem FireFoxa i tam również jest wszystko ok.
komentarz 10 października 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
W moim chrome wszystko chodzi :)
0 głosów
odpowiedź 10 października 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,420 p.)

Wszystko jest dobrze. U mnie w chrome wyświetla tak jak trzeba. Firefox również.

Spróbuj może zresetować ustawienia chrome albo przeinstalować.

komentarz 10 października 2017 przez adrian588 Początkujący (470 p.)
No to dobrze wyświetla.

:)
0 głosów
odpowiedź 10 października 2017 przez sc4rface Dyskutant (7,710 p.)
Wygląda mi to na nieodświeżone cache ;) Spróbuj odświeżyć stronę ze skrótem klawiszowym CTRL + F5, lub usunąć ciasteczka i pamięć cache, ewentualnie sprawdzić jak strona wygląda w trybie incognito.

Nadmienię, że u mnie również wygląda okej.
komentarz 10 października 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,420 p.)
U mnie to jest skrót SHIFT + F5 ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,846 wizyt
pytanie zadane 24 października 2017 w C# przez besest Użytkownik (530 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 546 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2018 w C i C++ przez apapis Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,037 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2015 w C i C++ przez baszmest Gaduła (3,080 p.)

93,741 zapytań

142,675 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,319 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...