• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

wordpress automatyczna aktualizacja

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
434 wizyt
pytanie zadane 10 października 2017 w HTML i CSS przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
edycja 10 października 2017 przez grzybu
Problem polega na tym iż kiedy zmienię coś w main-style,css po kilku dniach wprowadzone zmiany znikają tak jakby WP (albo serwer hostingowy taka myśl mnie naszła teraz) zrobiła backup pliku i co jakiś czas sprawdzała czy się zmienił i jak się zmienił zamienia na stary i wszystkie zmiany wprowadzone w pliku nawet komentarze znikają.

Ktoś wie jak to wyłączyć lub jak inaczej edytować style żeby ich po kilku dniach nie stracić ?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2017 przez Jake Obywatel (1,820 p.)
wybrane 19 listopada 2017 przez grzybu
 
Najlepsza
Nigdy nie edytuj ani plików wp, ani plików wtyczki/motywu - jeśli chcesz coś dodać zrób to w Child Themes.

Więcej info: https://codex.wordpress.org/Child_Themes
0 głosów
odpowiedź 10 października 2017 przez klikweeb Obywatel (1,480 p.)
Nie aktualizowałeś motywu czasem? przy aktualizacji są podmieniane wszystkie pliki.
komentarz 10 października 2017 przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
nie aktualizowałem ale faktycznie może być możliwe że jest włączona automatyczna aktualizacja motywu
komentarz 10 października 2017 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)

dobra wtyczka

Easy Updates Manager

komentarz 10 października 2017 przez klikweeb Obywatel (1,480 p.)
Możesz też wpisać style w Personalizacja>Dodatkowy CSS. Te style są zawsze wczytywane na końcu więc nadpiszą resztę a nie zostaną usunięte podczas jakiejkolwiek aktualizacji
komentarz 11 października 2017 przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
to co dodatkowo dopisze to fakt warto dopisywać w dodatkowym pliku css co też robię

ale żeby było 100% spełnionych wymagań z main-style.css  muszę usunąć albo za komentować niektóre style ale dzieki tobie wpadłem na pewien pomysł.

obecnie zrobiłem backupy motywu oraz ustawień z poziomu WP i zobaczymy czy to jakoś pomogło. Jeżeli nie spróbuje nadpisać style które są do usunięcia w tym dodatkowym pliku css. jeżeli dobrze pójdzie to ten dopisany css nadpisze oryginalny i np wyzeruje wszystkie wartości

chyba że się da dopisać jakąś blokadę wcześniejszego stylu w tym dodatkowym css.

 

nie wiem mogę jedynie jeszcze napisać kod w JS który będzie porostu wywalał danego styla cssa

 

Największy problem stanowi   ::before i jego muszę się pozbyć z kilku miejsc
0 głosów
odpowiedź 12 października 2017 przez grzybu Obywatel (1,760 p.)
Niestety nie pomogło więc postanowiłem zmienić kolejność dodawania CSS.i dodatkowy css który nie jest zmieniany dodałem w <head> prawie na samym końcu by nadpisywał wcześniejsze style tak jak chcę.

 

Zobaczymy czy czy plik head.php też aktualizuje i zmieni mi pozycję.

używam motywu i wtyczki cherry.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,180 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 185 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez DanexZ Obywatel (1,270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 4,207 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2017 w Systemy CMS przez ethril Nowicjusz (180 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...