• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prezentacja Multimedialnego kalendarza na siłownię

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
351 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2015 w Nasze projekty przez WicherTKD Początkujący (410 p.)
Witam, chciałbym zaczerpnąć porady w jaki sposób mógłbym zagłuszyć niedoskonałości moich nagrań np e tym video.

https://www.youtube.com/watch?v=dIjv62AgTmY

Dopiero raczkuje w nagrywaniu, mikrofon mam (myślę) dobry, Samson G-TRACK na usb. Dziękuję z góry za jakiekolwiek rady, które mogłyby pomóc

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Ekhem, pozwól że powiem coś jako niespełniony muzyk.

Uno- Pojemnościowy, tak? Zainwestuj w pop-filter. Zredukujesz głoski wybchowe i część szumów. Równie dobrze sprawdzi się pończocha naciągnięta na coś okrągłego, z dziurą w środku. Może być na przykład kształtka wycięta z tektury.

Dos- Odszumiałeś? Polecam Audacity, bardzio prosto i intuicyjnie usuniesz szumy (z niewielką stratą głębi dźwięku). Nie będę się rozpisywał, masa poradników jest na necie. Jeżeli jesteś bogaty, lub nosisz przepaskę na oku(i ewentualną drewnianą nogę),  kłania się fl studio, cubase, traktor, ableton itd.

Tres- zanim dodałeś do video do kompresowałeś do mp3 pewnie. Spróbuj eksportować w .wav. Nie wiem czy pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi.
komentarz 12 czerwca 2015 przez WicherTKD Początkujący (410 p.)
Dzięki wielkie, na pewno się zastosuję do w/w rad!
+1 głos
odpowiedź 12 czerwca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Pomysł fajny, najlepiej jakby to była jakaś apka na smartphonea :) koniecznie ze stoperem! Na kompie prowadzę dokładny spis z danymi i obliczeniami ale nie zawsze mi się to chce przepisywać z zeszytu, a smartphone'a i tak uzywam jako stoper to od razu fajnie by tam było wbijać dane z treningu
komentarz 12 czerwca 2015 przez WicherTKD Początkujący (410 p.)
Stworzyłem tam możliwość importowania treningu ze smartfona z pliku Excelowego, wystarczy mieć office na komórce/tablecie. Każdy telefon z systemem windows go posiada, niestety ze względu na to iż jest to robione w Excelu użytkownicy z androidem z tego nie skorzystają. Taki arkusz w telefonie będzie wymagał od użytkownika jedynie wpisania wartości od 1 do 3 w każdym wykonywanym ćwiczeniu 1 ciężar zbyt duży = mniejszy następnym razem 2 ciężar w sam raz, 3 ciężar zbyt lekki = następnym razem zwiększ. Można te wartości wpisać między seriami. Następnie w wolnej chwili na komputerze w domu program zrobi resztę za nas wybierając jedynie plik do importu dostępny na naszym urządzeniu mobilnym. Wszystko wygodne i efektywne, tylko ciężko mi zrobić ładnie brzmiącą prezentację, mam nadzieję że kiedyś się tego nauczę :)

Działanie aplikacji szerzej opisałem w dwóch wpisach na moim blogu

http://www.bwe.biz.pl/szczegolowo-o-dzialach/rozrywka/silownia/kontrola-treningow/

http://www.bwe.biz.pl/szczegolowo-o-dzialach/rozrywka/silownia/raport-treningow-silownia-wrzesien-2014/

W tej chwili mam zamiar zrobić z tego wideokursy, żeby lepiej to zobrazować.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 929 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 84 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2022 w Sieci komputerowe, internet przez marco12 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 245 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2021 w Inne języki przez Kornel Sycz Nowicjusz (120 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...