• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Facebook i przycisk send na twojej stronie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
193 wizyt
pytanie zadane 8 października 2017 w JavaScript przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
edycja 8 października 2017 przez Vorex444
Siema, orientuje się ktoś, czy facebook umożliwia taką opcje aby na swojej stronie umieścić przycisk wyślij i po kliknięciu jego otwiera się panel facebooka gdzie mozna wyslac wiadomosc do danej osoby, ale tresc wiadomosci pobiore ze strony?

EDIT:
https://developers.facebook.com/docs/plugins/send-button/
znalzałem taki button, ale nie mam pojecia jak pobrac i w tresci wiadomosci od razu wyswietlic treść,

w sensie wiem ze pobiera sie value albo textCont, ale nie wiem gdzie to nawet tak umijescowic
komentarz 8 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Moim skromnym zdaniem sam sobie odpowiedziałeś podając powyższego linka, tam jest ładnie napisane, co trzeba zrobić
komentarz 8 października 2017 przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
tam jest napisane jak wkleić go na strone a nie jak zaingerować w tekst który zostanie pobrany i wyswietlony w polu wiadomosci, a po za tym nie wiem ale probowalem dodac to na strone i mi nie chce działać xD

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 10 października 2017 w JavaScript przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 697 wizyt
pytanie zadane 30 października 2017 w JavaScript przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 217 wizyt

92,550 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,520 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...