• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podpinanie strony "One Page" do WordPressa, jakich użyć pętli?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
192 wizyt
pytanie zadane 4 października 2017 w PHP przez svyatogor92 Użytkownik (670 p.)

Witam,

Zrobiłem stronę typu "One page". Jak się domyślacie strona ta polega na tym, iż po kliknięciu w link z nawigacji "scrolluje" się do odpowiedniej sekcji. Próbuję podpiąć ją do Wordpressa, jednakże mam problem z pętlami. Otóż najpierw użyłem tej oto pętli:

<?php
$post_id = 1;	
$queried_post = get_post($post_id);
$title = $queried_post->post_title;
echo $queried_post->post_content;
?>

a każdy element "słowny" na stronie wyświetlałem za jej pomocą jako post wordpressa, włącznie z nawigacją oraz przyciskami. Rozwiązanie to działa dla strony jedno językowej, gdzie chcemy po prostu edytować treść, jednakże chciałem w mojej stronie użyć także wtyczki "PolyLang", aby zmieniać treść strony na polską lub angielską.
Niestety, ale powyższe rozwiązanie nie działa, ponieważ na jednej stronie (one page) jest mnóstwo powyższych pętli, a gdy tłumaczę jakiś element strony na inny język to automatycznie tworzy się nowy post z innym id i przełączanie treści nie działa.

Następnie spróbowałem użyć:

<?php
$post_id = get_the_ID();
$queried_post = get_post($post_id);
$title = $queried_post->post_title;
echo $queried_post->post_content;
?>

jednak przy takiej ilości tych pętli oraz postów na pojedynczej stronie w każdym miejscu wyświetlają się wszystkie posty na raz (np. w miejscu buttona o nazwie "read more" pojawia się pełno treści- paragrafów itp.).

Po przydługim wstępie chciałbym zapytać- w jaki sposób prawidłowo podpina się strony typu One Page do WordPressa z użyciem wtyczki PolyLang?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 150 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 175 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2017 w HTML i CSS przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 396 wizyt
pytanie zadane 19 września 2017 w Nasze projekty przez folt3k Początkujący (330 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...