• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

hasło do facebooka

Ultraszybki serwer VPS NVMe START
+1 głos
246 wizyt
pytanie zadane 4 października w Bezpieczeństwo, hacking przez ramones Początkujący (340 p.)
Cześć, jestem zalogowany na telefonie na fb. Pocztę mam nieaktywną już nie istnieje.. A nie pamiętam hasła. Mam tylko login i numer telefonu. Czy ktoś wie w jaki sposób odkryć hasło? Będę bardzo wdzięczny.
Mam wrażenie, że wszystkie metody które proponował facebook przeszedłem i bez skutku ;(

Pozdrawiam

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 października przez Patryk Kirszenstein Użytkownik (950 p.)
sms z numerem jest chyba jedyną opcją chociaż nie wiem jak to działa .  ja bym bardziej szedł w stronę poczty albo przypomnienia sobie hasła . Może gdzieś masz zapisane albo na jakimś koncie google
0 głosów
odpowiedź 4 października przez bicnet Bywalec (2,740 p.)
Możesz spróbować napisać do obsługi klienta, żeby ci zmienili adres e-mail lub próbować z SMS na telefon.
0 głosów
odpowiedź 23 października przez Józef Gaduła (3,160 p.)
Rozumiem, że na portalu (o2, wp itp.), na którym zakładałeś konto, mail z Twoim loginem już nie istnieje. Nie wiem, czy to zadziała, ale możesz spróbować założyć tam konto jeszcze raz (upewnij się, że używasz tego samego loginu, co poprzednio - to ważne), a następnie uruchom normalną procedurę przypominania hasła z użyciem adresu mailowego. FB powinien mieć w swojej bazie tylko twój adres (nazwę użytkownika) i raczej nie sprawdzi, czy jest to ten sam, za pomocą którego się kiedyś rejestrowałeś, czy zupełnie nowy. Sam portal, na którym miałeś pocztę, również nie powinien sprawdzać, czy dana nazwa użytkownika pojawiała się już wcześniej - jeżeli jest wolna, to Ci ją przypisze. Nie ręczę za efekty, ale przynajmniej kiedyś taki myk wystarczył do "oszukania" niektórych portali społecznościowych.

Jednocześnie zaznaczam, że z tego typu "kół ratunkowych" możesz korzystać, aby odzyskać dostęp do SWOJEGO konta.
komentarz 23 października przez tls01 Nałogowiec (35,830 p.)

Nie wiem, czy to zadziała

Zadziała, sprawdzałem.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 39 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 216 wizyt
pytanie zadane 15 października 2015 w Offtop przez ziemjok Gaduła (3,880 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 136 wizyt
pytanie zadane 13 października 2015 w Offtop przez Stefanowsky Mądrala (5,480 p.)

41,280 zapytań

80,219 odpowiedzi

158,696 komentarzy

19,707 pasjonatów

Przeglądających: 248
Pasjonatów: 21 Gości: 227

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...