• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Telefon do 500 zł

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
295 wizyt
pytanie zadane 4 października 2017 w Urządzenia mobilne przez Zawisza czarny Obywatel (1,690 p.)
zastanawiam się nad xiaomi redmi 4A wersja 32 gb, może ktoś wie gdzie go kupić za 500 zł allegro odpada

i czym się różni redmi 4a od 4x

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 października 2017 przez Patryk Kirszenstein Bywalec (2,400 p.)
na alliexpres dostaniesz go chyba do 500 zł zwłaszcza jak jest w promocji a czasem jest
komentarz 4 października 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Odradzam zamawianie telefonu z chin. W Polsce dostaniesz go na FVAT za 20 zł więcej, a masz gwarantowane 2 lata gwarancji.
komentarz 5 października 2017 przez Patryk Kirszenstein Bywalec (2,400 p.)
tam też jest gwarancja i to nie 20 zł więcej a często 1/5 ceny . Co racja gorzej go odesłać to fakt
komentarz 5 października 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
W Polsce gwarancja zostanie zrealizowana w 2 tygodnie max. W Chinach zdąża się nawet 2 miesiące. Dodatkowo koszt wysyłki do Chin ok 50 zł.
0 głosów
odpowiedź 4 października 2017 przez bicnet Gaduła (4,800 p.)
Xiaomi redmi 4a jest dobrą opcją, ewentualnie możesz celować w redmi 3 note.
0 głosów
odpowiedź 4 października 2017 przez michalma Obywatel (1,160 p.)
Bawiłem się jednym i drugim. Jest spooora różnica w płynności działania "tak na co dzień". Na aliexpress możesz wyrwać i jeden i drugi, często-gęsto są promocje. Tylko uważaj i czytaj dokładnie opisy.
0 głosów
odpowiedź 4 października 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)

Lista sklepów, gdzie możesz wychaczyć dobre ceny:

A tutaj znajdziesz kupony.

Co do samego tematu... musiałbym poszukać. Sam dla siebie szukałem czegoś do 1000pln, więc to inny przedział.

Wejdz na YT i wpisz smartphone to 135$ lub telefon do 500pln (ja tak szukałem)

 

0 głosów
odpowiedź 4 października 2017 przez radek024 Szeryf (77,180 p.)
Mam Xiaomi 4A 32gb od maja i nie powiem, żeby to była zła opcja. Denerwuje mnie tylko fakt, że zdjęcia(a robię ich dużo) wymagają bardzo stabilnej ręki. Bateria trzyma całkiem ok, czasami wariuje funkcja obrotu ekranu(wystarczy lekko przechylić ekran,  a ten już się obraca). Ponadto szkoda że telefon nie posiada na start zestawu słuchawkowego. Poza tym - ok. Myślę że to porządny telefon i mogę go polecić.

Xiaomi 4X posiada czytnik palca i jest nieco mocniejszy od 4A. Różnicę robi bateria i 1GB RAMu więcej(ale to w sumie zależy od opcji).
0 głosów
odpowiedź 5 października 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
W x-komie jest obecnie promocja na 15 urodziny. Motorola G4 LTE https://ponad-standard.x-kom.pl/

Na ile jest ona opłacalna. Zabij mnie, a nie wiem.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 140 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 1,479 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2023 w Urządzenia mobilne przez vonder Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
7 odpowiedzi 2,311 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Urządzenia mobilne przez Piotr Bryła Początkujący (310 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...