• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szybkie stworzenie aplikacji mobilnej strony internetowej (C#)

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
522 wizyt
pytanie zadane 3 października 2017 w C# przez Grygier Nowicjusz (120 p.)
Witam!
Zastanawiam się czy istnieją jakieś narzędzia, które umożliwią mi szybkie stworzenie strony internetowej wraz z aplikacją mobilną (zależy mi wyłącznie na systemie Android) tej strony. Preferowany język to C#. Ewentualnie jakie narzędzia polecacie, aby skonwertować aplikacje internetową na aplikacje mobilną na androida. Głównie chodzi o to, aby aplikacja działała offline i można by ją wrzucić na Sklep Play. Jest to prosty projekt na studia, na wydajności aplikacji jakoś szczególnie mi nie zależy.

Jeśli polecacie jakieś narzędzia do tworzenia takiego duo chętnie bym się z nimi zapoznał. Jeśli nie to pewnie wybiorę alternatywną drogę czyli stworzenie aplikacji internetowej i jej konwersję na aplikację na androida (tutaj też będą wdzięczny za polecenie serwisów/narzędzi).

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 października 2017 przez szustka124 Gaduła (4,380 p.)

Nigdy z tego nie korzystałem, ale podobno bardzo fajne: https://phonegap.com
Tworzysz używając technologii webowych

komentarz 3 października 2017 przez Grygier Nowicjusz (120 p.)
Szczerze mówiąc to wolałbym coś z użyciem języka C# jako że js do backendu nie używałem, więc może być problem. Szukałem trochę ale nic takiego nie znalazłem dlatego bardziej nastawiam się na napisanie strony w .net core i jej konwersja na mobilną apke. Dzięki za odp, jutro przyjrzę się temu bliżej.
0 głosów
odpowiedź 3 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Nie wiem, czy szybko, ale jak dla mnie to najlepszym programem jest Apache Cordova. Polecam zapoznać się z tym narzędziem, choć trochę wychodzi z zakresu Twoich wymagań, jakie napisałeś. Jednak program jest warty uwagi.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 235 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2018 w HTML i CSS przez Artur Koniec Gaduła (3,670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 114 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 517 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2018 w PHP przez Kolberg Obywatel (1,560 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...