• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna-kompatybilność

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
345 wizyt
pytanie zadane 2 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez Adam Sadowski Nowicjusz (160 p.)
Witam!
Otóż potrzebuję pomocy, ponieważ zasatanawiam się nad kartą graficzną nie drogą do 500-600zl. Polećcie mi jakąś sensowną karte.

Zastanawiam się nad kartami od AMD tylko nie wiem  czy będzię ona w pełni kompatybilna z procesorem Intel'a.

Chciałbym również wiedzieć jak miałoby przebiegać uruchomienie komputera z nową kartą. Czy tylko odpalam i gram czy jakaś dalsza konfiguracja.

PS:Najlepiej jakbby moja karta dała rade pociągnąć PUBG'a na najnizszych ustawieniacch graf w 40-60 klatkach ew. 30

Proszę o odpowieź Pozdrawiam

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 października 2017 przez Tiro Początkujący (320 p.)
Witaj

Ja bym proponował dołożyć i kupić coś podobnego do tej karty MSI GeForce GTX 1050 TI 4GB GDDR5   669 zloty odinstaluj stare sterowniki, zamontuj kartę ściągnij nowe zainstaluj i można grać

 

Pozdrawiam
komentarz 2 października 2017 przez Adam Sadowski Nowicjusz (160 p.)
A zaproponujesz mi cos od AMD
komentarz 2 października 2017 przez Adam Sadowski Nowicjusz (160 p.)
669 zlotych bylbym w stanie wylozycz dopiero w grudniu
komentarz 2 października 2017 przez Tiro Początkujący (320 p.)
W podanej cenie widzę  ASUS Radeon RX 560 4GB GDDR5, ale się nie znam. Z nvidia są w twoim przedziale ale 2 gb ram mało, a karta ma ci posłużyć dłużej niż rok lub mniej.
komentarz 2 października 2017 przez Tiro Początkujący (320 p.)
Na x-kom patrze karty i ceny :)
komentarz 2 października 2017 przez Tiro Początkujący (320 p.)
Nvidia  ma Geforce  Experiens  teoretycznie ten program który instaluje się z oryginalnymi sterownikami możne dobrać Ci ustawienia gry optymalne do karty graficznej pod katem jakości lub wydajności.
0 głosów
odpowiedź 2 października 2017 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
edycja 2 października 2017 przez Vickul

Jeśli chcesz coś z Radeona to Sapphire Radeon RX 560 Pulse 4GB tylko, że w benchmarkach wypada słabiej od GTX 1050 TI. Taki Radeon kosztuje około 650zł. Oczywiście karty AMD są jak najbardziej kompatybilne i odwrotnie. 

0 głosów
odpowiedź 2 października 2017 przez Adam Sadowski Nowicjusz (160 p.)
Zastanowię się chyba nad 1050 Ti za 669 no ale troszke sobie poczekam dzięki za pomoc, lecz nadal jestem otwarty na wszelkie propozycje
0 głosów
odpowiedź 3 października 2017 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)
komentarz 12 października 2017 przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)
Jak lubisz grać bierz Nvidiie. Readony biorą dużo prądu i kto wie jaki masz zasilacz tam:)

Podobne pytania

–14 głosów
1 odpowiedź 3,064 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez YamiHF Początkujący (250 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...