• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna-kompatybilność

0 głosów
110 wizyt
pytanie zadane 2 października w Sprzęt komputerowy przez Adam Sadowski Nowicjusz (160 p.)
Witam!
Otóż potrzebuję pomocy, ponieważ zasatanawiam się nad kartą graficzną nie drogą do 500-600zl. Polećcie mi jakąś sensowną karte.

Zastanawiam się nad kartami od AMD tylko nie wiem  czy będzię ona w pełni kompatybilna z procesorem Intel'a.

Chciałbym również wiedzieć jak miałoby przebiegać uruchomienie komputera z nową kartą. Czy tylko odpalam i gram czy jakaś dalsza konfiguracja.

PS:Najlepiej jakbby moja karta dała rade pociągnąć PUBG'a na najnizszych ustawieniacch graf w 40-60 klatkach ew. 30

Proszę o odpowieź Pozdrawiam

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 października przez Tiro Początkujący (320 p.)
Witaj

Ja bym proponował dołożyć i kupić coś podobnego do tej karty MSI GeForce GTX 1050 TI 4GB GDDR5   669 zloty odinstaluj stare sterowniki, zamontuj kartę ściągnij nowe zainstaluj i można grać

Pozdrawiam
komentarz 2 października przez Adam Sadowski Nowicjusz (160 p.)
A zaproponujesz mi cos od AMD
komentarz 2 października przez Adam Sadowski Nowicjusz (160 p.)
669 zlotych bylbym w stanie wylozycz dopiero w grudniu
komentarz 2 października przez Tiro Początkujący (320 p.)
W podanej cenie widzę  ASUS Radeon RX 560 4GB GDDR5, ale się nie znam. Z nvidia są w twoim przedziale ale 2 gb ram mało, a karta ma ci posłużyć dłużej niż rok lub mniej.
Na x-kom patrze karty i ceny :)
Nvidia  ma Geforce  Experiens  teoretycznie ten program który instaluje się z oryginalnymi sterownikami możne dobrać Ci ustawienia gry optymalne do karty graficznej pod katem jakości lub wydajności.
0 głosów
odpowiedź 2 października przez Vickul Mądrala (6,540 p.)
edycja 2 października przez Vickul

Jeśli chcesz coś z Radeona to Sapphire Radeon RX 560 Pulse 4GB tylko, że w benchmarkach wypada słabiej od GTX 1050 TI. Taki Radeon kosztuje około 650zł. Oczywiście karty AMD są jak najbardziej kompatybilne i odwrotnie. 

0 głosów
odpowiedź 2 października przez Adam Sadowski Nowicjusz (160 p.)
Zastanowię się chyba nad 1050 Ti za 669 no ale troszke sobie poczekam dzięki za pomoc, lecz nadal jestem otwarty na wszelkie propozycje
0 głosów
odpowiedź 3 października przez Krzysztof_Nowak Bywalec (2,540 p.)
komentarz 12 października przez David Sundkikngs Obywatel (1,160 p.)
Jak lubisz grać bierz Nvidiie. Readony biorą dużo prądu i kto wie jaki masz zasilacz tam:)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 87 wizyt
pytanie zadane 21 października w Sprzęt komputerowy przez emchoclo1234 Początkujący (490 p.)

42,445 zapytań

81,748 odpowiedzi

162,269 komentarzy

20,387 pasjonatów

Przeglądających: 115
Pasjonatów: 1 Gości: 114

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...