• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Android] Wszystkie aplikacje w menu startowym

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,530 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Urządzenia mobilne przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)

Cześć,

ostatnio oddałem telefon do serwisu, gdzie musieli mi zresetować cały telefon do ustawień fabrycznych. Przed naprawą miałem ustawione wszystkie aplikacje w menu głównym (tak jak w iPhone). Teraz szukam tej opcji i nie mogę znaleźć w Androidzie 7.0. Szukałem na różnych forach i jedyne co znalazłem to 

  1. Enter into the phone’s Settings, so swipe down the screen and on the notification bar and tap Settings icon;
  2. There, you have to scroll down until you find Advanced features. You must tap on it;
  3. Select Galaxy Labs On Advanced Features menu;
  4. Then, choose to try out the latest experimental functions by tapping on Start;
  5. On the next page, there will be two options to choose; you must choose and enable the “Show all apps on home screen” option;

Niestety w aktualnej wersji systemu nie odnajduje opcji  Galaxy Labs. Czy zna ktoś rozwiązanie na ten problem ?

Telefon to Samsung s7 edge. 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 października 2017 przez Dawid Kucio Nowicjusz (140 p.)

Przejdź kolejno:
USTAWIENIA>WYŚWIETLACZ>TRYB UŁATWIENIA
i zaznacz  TRYB UŁATWIENIA.

SS dla podglądu, czy znajdujesz się we właściwym miejscu ;)

 

komentarz 5 października 2017 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
To niestety nie to. W tym rozwiązaniu też masz osobno menu aplikacji mimo aplikacji na ekranie startowym.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 158 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2017 w Urządzenia mobilne przez kaczek Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 323 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2018 w Urządzenia mobilne przez RychuZME Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 381 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...