• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Serwer VPS nie odpowiada.

0 głosów
97 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Hacper Gaduła (4,430 p.)

Witam, zakupiłem dziś serwer VPS w Śląskie DATA CENTER. Szybciutko się do niego zabrałem, odpaliłem putty i połączyłem. Wszystko działało. Zainstalowałem apache2 i inne rzeczy związanne z stroną. Następnie zarejestrowałem domene. Podpiąłem domenę, wszystko działa. Wchodząc poprzez adres IP lub domenę strona pokazuje się. Ale łącząc się z serwerem przez putty, mam błąd: "Network error: Connection refused". Próbowałem przez panel clienta restartować serwer, ale nic nie dało.

Pozdrawiam.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 560 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez veryape Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 221 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Pasjonat (24,270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 596 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Ramus Użytkownik (750 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

57,561 zapytań

102,573 odpowiedzi

211,589 komentarzy

29,389 pasjonatów

Przeglądających: 197
Pasjonatów: 5 Gości: 192

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...