• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Serwer VPS nie odpowiada.

Geoinformatyka UKSW Warszawa rekrutacja
0 głosów
94 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Hacper Gaduła (4,430 p.)

Witam, zakupiłem dziś serwer VPS w Śląskie DATA CENTER. Szybciutko się do niego zabrałem, odpaliłem putty i połączyłem. Wszystko działało. Zainstalowałem apache2 i inne rzeczy związanne z stroną. Następnie zarejestrowałem domene. Podpiąłem domenę, wszystko działa. Wchodząc poprzez adres IP lub domenę strona pokazuje się. Ale łącząc się z serwerem przez putty, mam błąd: "Network error: Connection refused". Próbowałem przez panel clienta restartować serwer, ale nic nie dało.

Pozdrawiam.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 484 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez veryape Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 166 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Pasjonat (23,180 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 574 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Ramus Użytkownik (750 p.)
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

54,241 zapytań

98,002 odpowiedzi

201,488 komentarzy

26,619 pasjonatów

Przeglądających: 339
Pasjonatów: 26 Gości: 313

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...