• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zakup wtyczki wordpress

Object Storage Arubacloud
0 głosów
413 wizyt
pytanie zadane 25 września 2017 w Systemy CMS przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Panowie i Panie potrzebuje szybkiej informacji. Jak w temacie, potrzebuje kupić wtyczkę do wordpressa (weglot translate) , robie sklep woocommerce dla pewnej osoby. Facet mi każe kupić wtyczkę i pyta mi sie jak sie taką wtyczkę kupuje, czy na domenę  czy jak? Krótko mówiąc jak mam to zrobić żeby było dobrze. Z góry dzięki

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 września 2017 przez Wildee Gaduła (3,380 p.)

Cytat ze strony (zakładam, że chodzi Ci o tę stronę https://weglot.com/pricing): 

Can I use Weglot on more than one website?

Yes, if you have at least a Pro plan you have the multisite feature. It allows you to manage separately several websites and give access to one person for each website.

Tak więc zależnie od pakietu możesz używać tej wtyczki na jednej lub wielu domenach (zaczynając od wersji pro).

 

Odpowiadając na pytanie - to zależy, ale zakładam, że chodzi o zakup na jedną domenę :)

komentarz 25 września 2017 przez bulgotnik86 Gaduła (3,040 p.)
Wielkie dzięki. Powiedz mi jeszcze , jeśli możesz, czy przy zakupie wtyczki musze podac nazwę konkretnej domeny na której wtyczka bęzie leżeć? A może moge po zakupie użyć wtyczki na dowolnej domenie?  I jak  w ogóle wygląda dostarczenie mi wtyczki?  Dostane paczkę na maila czy oni ją od razu zainstalują?
komentarz 25 września 2017 przez Wildee Gaduła (3,380 p.)
Nie korzystam z tej konkretnej wtyczki, ale zakładam, że jest to oparte na jakiejś licencji. Nie podajesz im więc domeny, na której masz zamiar jej używać, ale jest to pewnie w jakiś sposób ograniczone. Wtyczka powinna zostać przypisana do konta, które zakładasz na ich stronie. Tam też dostaniesz dalsze instrukcje.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 242 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 141 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2018 w Systemy CMS przez mmmrrrr Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 692 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...