• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Co sądzicie o Adobe Dreamweaver ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,351 wizyt
pytanie zadane 24 września 2017 w Systemy operacyjne, programy przez RAD Obywatel (1,810 p.)
zamknięte 3 listopada 2017 przez RAD
Co sądzicie o Adobe Dreamweaver ? Warto go pobrać (mam abonament adobe creatice cloud).

Jak ktoś z niego korzysta proszę o opinię.

Pozdrawiam
komentarz zamknięcia: Na pytanie została udzielona odpowiedź.  Dziękuję wszystkim za Komentarze i odpowiedzi.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 2 listopada 2017 przez niezalogowany
wybrane 3 listopada 2017 przez RAD
 
Najlepsza
Trochę go używałem i stwierdzam, że dla nowicjusza to za duży kombajn, poza tym wbudowana przeglądarka, która ma, teoretycznie, zapewnić funkcjonalność WYSIWYG, inaczej interpretuje kody niż przeglądarki "normalne". Sam interfejs, to miałem wrażenie, że mnie "przygniata". Zostawiłem go na rzecz Visual Studio.
komentarz 2 listopada 2017 przez gielo Użytkownik (720 p.)
w sumie to nie spotkałem jeszcze przeglądarki, która by zawsze interpretowała tak samo kod :) to takie niuanse css i html jakie warto poznać, aby wiedzieć jak sobie z tym radzić.
komentarz 2 listopada 2017 przez niezalogowany
edycja 3 listopada 2017
Ale tam wyglądało to tak, że, np. Opera wyświetlała stronę dobrze, IE też, a w AD rozjeżdżało się w sposób kompletnie niezorganizowany. W końcu dałem sobie spokój z tą wbudowaną przeglądarką, bo można było szału dostać. Stwierdziłem w końcu, że przecież końcowy internauta nie korzysta z wbudowanej przeglądarki Dreamweavera, więc nie ma sensu dopasowywać wyglądu strony do niej.
+1 głos
odpowiedź 2 listopada 2017 przez gielo Użytkownik (720 p.)
Kiedyś korzystałem z DreamVeawera i uważam, że dużo rzeczy przyspiesza przy tworzeniu stron. nie zwalnia ciebie on jednak ze znajomości css, html i ewentualnie php. Pamiętam np,. to że miałem czasem problemy z tym, że kontrolki umieszczane wizualnie nie koniecznie się tak samo wyświetlały już na stronie, więc bardzo przydawała się wtedy znajomość css i html.
0 głosów
odpowiedź 24 września 2017 przez niezalogowany
Co ci szkodzi pobrać go i się z nim pobawić?
komentarz 29 września 2017 przez RAD Obywatel (1,810 p.)
Wersja próbna trwa 7 dni  czyli gówno w niej teoretycznie zrobisz. Pytam się po to bo mam szczerą nadzieję że ktoś z tego korzystał dłużej i podzieli się swoim doświadczeniem.
komentarz 2 listopada 2017 przez KamQiX Dyskutant (9,090 p.)
Ale po co ci wersja próbna skoro mówisz, że masz pakiet CC?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 540 wizyt
pytanie zadane 10 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Kamil Czech Dyskutant (7,700 p.)
–2 głosów
2 odpowiedzi 509 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 231 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez trolll Początkujący (250 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...