• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

żółtodziub c++

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
358 wizyt
pytanie zadane 18 września 2017 w C i C++ przez osalele Nowicjusz (160 p.)
Witam. Nazywam się Oskar i od września uczęszczam do LO do klasy Mat-Fiz. Po maturze planuje udać się na politechnikę wrocławską na IZ. Od niedawna uczę się z podstawowego kursu C++ u Pana Mirosława. Często próbując napisać jakiś banalny program na podstawie dotychczas uzyskanej wiedzy napotykam na jakiś problem, którego pomimo pół godzinnego szukaniu i próbowaniu odnalezienia go ponoszę klęskę. Poszukuję więc osoby, która byłaby w stanie posłużyć mi radą w momencie, w którym nie będę w stanie odnaleźć problemu na własną rękę. Bardzo by mi zależało gdyby osoba ta była stosunkowo często dostępna i nie robiła tego z przymusu, a przede wszystkim, żeby na widok nowej wiadomości ode mnie w jej głowie nie pojawiała się myśli "Boże, znowu ten noob!"

Pozdrawiam
2
komentarz 18 września 2017 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
pisz tu, proste
komentarz 18 września 2017 przez osalele Nowicjusz (160 p.)
przeniesione 18 września 2017 przez Arkadiusz Waluk
w sumie racja, tu raczej i tak dosc szybko bede otrzymywal odpowiedzi, dzieki ;p
komentarz 18 września 2017 przez Knayder Nałogowiec (37,640 p.)
mam nadzieję że nie będzie za to żadnych konsekwencji, aczkolwiek zapraszam tutaj
Nie jest to mój discord, ale siedzie tam i się udzielam.
Są tam również ludzi lepsi ode mnie :)
https://discord.gg/wa6ftK

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 18 września 2017 przez Zaglowiec Dyskutant (9,200 p.)
wybrane 21 września 2017
 
Najlepsza
Witam

Pierwsze kroki w programowaniu nie są łatwe, pomoc zawsze się przydaje, a na forum na pewno ją znajdziesz, ale... Powiem szczerzę powinieneś sam męczyć się z problemem, szczególnie na podstawowym poziomie. Jest gdzieś błąd, szukasz półgodziny i nic? To poświęć kolejne pół godziny, ba nawet dwie, nie znajdziesz, odstaw program i kolejnego dnia spróbuj poszukać błędu. Napisz program od nowa jeśli nie znajdziesz błędu.

Może nie wszyscy się ze mną zgodzą, ale szczególnie na początku liczy się to żeby samemu zrozumieć swoje błędy, szczególnie że na początku są one najprostsze. Dzięki temu poćwiczysz też cierpliwość i determinacje, a po znalezieniu błędu, przy kolejnych programach nie będziesz już go popełniał lub (bardziej na początku prawdopodobne) przy kolejnych błędach w innych programach szybciej będziesz je znajdywać

Pozdrawiam, poodwodzenia w dalszej nauce i pamiętaj cierpliwość to podstawa
komentarz 18 września 2017 przez MetRiko Nałogowiec (37,110 p.)

O to to to! 
yes

0 głosów
odpowiedź 19 września 2017 przez TenGumis Gaduła (3,440 p.)
Nie wiem co to znaczy w miarę często dostępny ale możesz pisać na priv to chętnie pomogę jak znajdę czas.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 267 wizyt
pytanie zadane 14 października 2022 w C i C++ przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 548 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2019 w C i C++ przez Qeliasz Użytkownik (510 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 405 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2017 w C i C++ przez pecet00 Nowicjusz (180 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...