• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zamiana przycisków w klawiaturze

0 głosów
7,074 wizyt
pytanie zadane 17 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez magdalenkkaa Nowicjusz (170 p.)
Posiadam klawiaturę tracer gaming hellway. W pudełku nie miałam żadnej instrukcji i w internecie również nie mogę jej znaleźć. Przejechałam dziś ręką po klawiaturze przypadkiem i coś wcisnęłam przez co mam teraz na strzałkach wsad na na wsad mam strzałki. Na necie szukałam to wszędzie piszą że pomże fn + win ale to nic nie daje. Odłączenie i podłączenie klawiatury nie pomaga. Na innej klawiaturze ustawienia są normalne. W ogłoszeniach sprzedaży tych klawiatur piszą jedynie że jest taka opcja zmienienia przyciaków ale nie piszą jak to wyłączyć. Jak się pozbyć tak beznadziejnego problemu ?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 września 2017 przez tls01 Nałogowiec (43,450 p.)
wybrane 21 września 2017 przez magdalenkkaa

Najlepsza

Jak to nie było instrukcji? Kupiłeś używaną klawiaturę? Odpaliłem unboxing i instrukcja w pudełku była. 

Swoją drogą - brawa dla Tracera za to, że manual nie jest dostępny online.

Spróbuj Fn + W.

https://youtu.be/ooF1Gf2y8m4

komentarz 17 września 2017 przez kompowiec2 Mądrala (6,070 p.)
Tracer to polska "firma" produktów z chin, czytaj - dystrybutor. Cos w stylu kupmy na AliExpress i sprzedajmy w polsce na allegro dwa razy drożej. Absolutnie nie polecam.
komentarz 21 września 2017 przez magdalenkkaa Nowicjusz (170 p.)
Dzięki doszłam już do tego wciskając fn i każdy przycisk po kolei hehe :D Nie kupiłam używanej, kupiłam nową w sklepie a w pudełku nie było instrukcji. Może ktoś ją wyjął zanim zakupiłam - różni ludzie po sklepach chodzą...
0 głosów
odpowiedź 17 września 2017 przez Jakub Mazur Początkujący (440 p.)
w + fn. Mi to w pełni działa :-}. A jak tobie nie działa to oddaj klawiaturę

.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 71 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 216 wizyt
pytanie zadane 9 października 2018 w C i C++ przez luna22 Obywatel (1,140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 78 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Kraken14 Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

65,640 zapytań

112,265 odpowiedzi

236,876 komentarzy

46,639 pasjonatów

Przeglądających: 238
Pasjonatów: 10 Gości: 228

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...