• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strona do oceny

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
571 wizyt
pytanie zadane 16 września 2017 w Nasze projekty przez beginner93 Nowicjusz (220 p.)
Hej,

Po miesiącu ładowania teorii i oglądaniu tutoriali na internetach postanowiłem napisać pierwszą stronę www(no może przesadziłem... mało skomplikowany szablon strony głównej :p ). Oto co mi wyszło: https://codepen.io/dejv93/pen/VMvKJr

Proszę o ocenę i konstruktywną krytykę.

Pozdrawiam! ;-)
2
komentarz 17 września 2017 przez radek024 Szeryf (77,180 p.)

https://radek024.github.io/blog/strony-www/2017/07/14/github-pages/

Myślę że będzie nam wszystkim wygodniej :) Link wyżej prowadzi do prostego poradnika który tłumaczy jak wstawić własną stronę dzięki Github Pages.

1
komentarz 17 września 2017 przez beginner93 Nowicjusz (220 p.)

Dzięki za poradnik! wink wczoraj wykupiłem tani hosting na webd.pl ale okazało się, że mam zablokowane jakieś porty i nie mogę się zalogować do cpanel. Mam nadzieję, że dzięki Github Pages będę mógł bezproblemowo wstawiać stronki i dzielić się nimi z innymi laugh

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 września 2017 przez wxa123 Użytkownik (680 p.)
jak na miesiąc nauki to całkiem sporo się nauczyłeś.Jednak przed Tobą jeszcze długa droga nauki przy obecnym poziomie Frontendu
komentarz 17 września 2017 przez wxa123 Użytkownik (680 p.)
ja sam jestem początkujący,ale co do uwag to mogę napisać,że pod kątem optymalizacji nie powinno się dołączać czcionek poprzez tag link. Zamiast tego lepiej zrobić to za pomocą krótkiego kodu JS.
1
komentarz 17 września 2017 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

A co takiego optymalizuje ten kod JS i czemu jest zalecany zamiast link?

komentarz 17 września 2017 przez wxa123 Użytkownik (680 p.)
czytałem artykuł na ten temat,że w taki sposób można nieco zwiększyć szybkość strony w narzędziach Google,nie wiem na ile są one wiarygodne
komentarz 17 września 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
czcionki za pomocą JS? to tak na poważnie?
komentarz 17 września 2017 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)

@wxa123, @Noemi to jest trik którego Google page speed nie widzi dlatego pokazuje wynik większy jednak przez zastosowanie JSa czcionki wczytują się wolniej. Jeśli ktoś by był zainteresowany mogę napisać mały tutorial rożnych sposobów na ładowanie czcionek ;)

komentarz 17 września 2017 przez wxa123 Użytkownik (680 p.)

z chęcią bym się czegoś nowego dowiedziałsmiley

komentarz 17 września 2017 przez beginner93 Nowicjusz (220 p.)

Dzięki za dobre słowo wxa123. To zawsze motywuje wink

0 głosów
odpowiedź 24 września 2017 przez niezalogowany
Strona ładna, nawet bardzo - jak na miesiąc nauki, zaskakująco dobra!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 367 wizyt
pytanie zadane 21 października 2016 w HTML i CSS przez Kaysh Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 365 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2017 w Nasze projekty przez adim1248 Początkujący (450 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 300 wizyt
pytanie zadane 18 września 2017 w Nasze projekty przez Pecet48 Użytkownik (500 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...