• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

windows dysktwardy partycje usuniete bledy

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
102 wizyt
pytanie zadane 14 września 2017 w Systemy operacyjne, programy przez west Nowicjusz (140 p.)

Czesc moi kochani, mam nadzieje ze mi ktos pomoze, bo mam bardzo powazny problem.

postaram sie skrocic jak to mozliwe, aby bylo tresciwie i zrozumiale. :)

CIAG DALSZY POPRZEDNIEGO PROBLEMU****

 

Dwa dni temu instalowalem sobie linuxa, dokladnie ubuntu. Jako ze jestem kretynem, wszedlem do programu gparted(cos takiego), aby zrobic sobie miesce na dysku. Pech i moja nieuwaga sprawily ze usunalem partycje z dysku twardego(xD), przez co windows nie moze wstac, a jedyny dzialajacy system jaki mam teraz to ubuntu. Proszę o rady, ew rozwiazanie lub jakakolwiek pomoc. Dzieki i pozdrawiam. ;)

CIAG DALSZY

a wiec juz mam windowsa teraz mam konkretne pytanie czym/jak mam naprawic dysk twardy bo pomimo ze odyskalem jako tako samego windowsa (siodemke 32bit) to komputer nie dziala sprawnie, o co wogole chodzi?

 

jak cos niezrozumiale to smialo zadawajcie pytania.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 września 2017 przez niezalogowany
Nie było potrzeby zakładania nowego wątku. Mogłeś dodać odpowiedź w poprzednim.

Co to znaczy, że "komputer nie działa sprawnie"?

 

btw. Dlaczego nie zainstalowałeś 64 bitowego systemu?
komentarz 15 września 2017 przez west Nowicjusz (140 p.)
bo nie mam płytki z 64 bitowym systemem, a co do tego ze nie dziala sprawnie:

nie da sie np. pobierac programow, wyskakuja bledy zwiazane z dyskiem twardym itd

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 262 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 141 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,080 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...