• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

IP i blokada konta, co robić ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
5,795 wizyt
pytanie zadane 14 września 2017 w Sieci komputerowe, internet przez dominikadominika Nowicjusz (120 p.)
Posiadam konto na portalu Vinted, mój młodszy brat wypisywał jakieś głupoty na forum tej strony i zawierał transakcje które nie były realne więce efekcie zablokowali mi konto, na moim iPhonie już nie działa to konto bo pisze że jest blokada, co gdybym np założyła nowego maila, na jakimś innym komputerze gdziekolwiek ? W momencie gdybym to zrobiła i to konto by działało to jak zaloguje się na swojego IP to znowu je zablokują? Potrzebne mi to jest bo sprzedaje tam ciuchy które kupuje za czasami kilka tyś i pozbywam się tego w szybki sposób ,no ale teraz jestem w kropce przez mojego brata który kompletnie nie myśli... sama nie wiem co mam robić , czy to IP jest powiązane z miejscem gdzie mieszkam czy tylko komputery czy telefony? Dla mnie najlepsza opcja to założyć maila gdzieś w kafejce i nowe konto i logować się na swoim tel ale to chyba nie wypali. Pomóżcie :/

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 września 2017 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Chyba dali tylko bana na konto. Zrób po prostu nowe i zobacz czy wszystko jest ok. A jeżeli dali jeszcze na ip to skorzystaj z proxy lub tora. Można jeszcze ewentualnie wyjaśnić tą sytuację to może odbanują.
komentarz 14 września 2017 przez dominikadominika Nowicjusz (120 p.)
Nie odbaują, młody złamał tam 2 zasady z ich 3 do banowania konta. Okey, chciała bym korzystać z tej strony nadal na moim IPhonie , czy to korzystanie z proxy lub tory pomoże ? W jaki sposób się do tego zabrać ? Może są gdzieś filmy na yt?
komentarz 14 września 2017 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Prawdopodobnie masz bana tylko na to konto. Musisz po prostu zrobić nowe i z niego korzystać tak jak wcześniej. Raczej proxy nie będzie potrzebne.
komentarz 14 września 2017 przez dominikadominika Nowicjusz (120 p.)
Szczerze? Wątpię , założyłam następne na tel mojej siostry i po zalogowaniu się na mojego IP zablokowali mi je za pół godziny , czytałam kilka chwil temu że dzięki właśnie proxy można to obejść ale kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić , tam był podany również mój nr tel którego nie mam zamiaru zmieniać i on sam też pewnie chyba został zablokowany.
komentarz 14 września 2017 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)

Jak tak to możesz pobrać np. tora: https://www.torproject.org/download/download-easy.html.en. Jest to przeglądarka na której będziesz widoczna pod innym ip.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,220 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez TwójCień Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 258 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2020 w SQL, bazy danych przez frederrer Użytkownik (740 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 475 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

92,538 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,923 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...