• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zrobić linka do całej tabeli która się podświetla określonej pożyczki

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
186 wizyt
pytanie zadane 13 września 2017 w HTML i CSS przez euforia Nowicjusz (180 p.)
zmienione kategorie 13 września 2017 przez Patrycjerz

Jak zrobić linka do całej tabeli która się podświetla określonej pożyczki

Na stronie kredytyk.pl chciałbym aby po najechaniu na okreslone tabele z pozyczka która sie poswietla po kliknieciu gdziekolwiek w tabele był link który prowadziłby do okreslonej strony, chcodzi mi o bo wiecej osób klika gdzies w tabele a nie w zluz wniosek

dziekuje za odpowiedz z góry

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 września 2017 przez Mikołaj Kawczynski Dyskutant (9,160 p.)
Tak szczerze mówiąc to czytałem pytanie 2 razy i trochę nie rozumiem o co ci chodzi. W fragmencie " po najechaniu na okreslone tabele z pozyczka która sie poswietla " miałeś na myśli wiersze? W tym wypadku musisz cały węzeł tr zamknąć w linku i w tedy kliknięcie na cały wiersz spowoduje przekierowanie na stronę na którą kierował wcześniej tylko przycisk.
komentarz 14 września 2017 przez euforia Nowicjusz (180 p.)
dokłądnie o to mi chodzi, mozesz mi dac kod html aby to zrobic
komentarz 14 września 2017 przez Mikołaj Kawczynski Dyskutant (9,160 p.)
Przecież Ci napisałem jak to zrobić. Zamykasz cały węzeł <tr> w węźle <a> z linkiem który wcześniej był nad węzłem przycisku. Prościej się już nie da.
0 głosów
odpowiedź 14 września 2017 przez euforia Nowicjusz (180 p.)
dokłądnie o to mi chodzi, moze ktosmi dac kod html aby to zrobic
komentarz 14 września 2017 przez sc4rface Dyskutant (7,710 p.)
"Dać kod" - a czytałeś nowy regulamin?
0 głosów
odpowiedź 14 września 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
<a href="#"> ... <tr> ... </tr> ... </a>

Kombinuj jak wyżej.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 229 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2018 w Systemy CMS przez Jakub Domacki Użytkownik (660 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 1,126 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 614 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2018 w PHP przez Q7V Gaduła (4,250 p.)

92,452 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...