• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Parsowanie PDF w Android (Java)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
323 wizyt
pytanie zadane 13 września 2017 w Java przez ebo96rok Bywalec (2,980 p.)

Witam. Piszę aplikację do wyświetlania rozkładów jazdy autobosów MPK z mojego miasta. Po pobraniu pliku PDF z rozkładem jazdy parsuję go do postaci tekstu za pomocą biblioteki Apache PDFBox. Problem w tym, że nie do końca ogarniam tę bibliotekę i to co dostaję w rezultacie wygląda tak.

PDF po parsowaniu

Tutaj oryginalny PDF.

PDF

Jak wydzielić z tego kolumny i wiersze? Problem jest także z tym, że numery autobusów nie są parsowane.

Może istnieje inny, lepszy sposób, aby to zrobić? 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 września 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)
Witaj, a MPK nie udostępnia API z rozkładami?

M.
komentarz 13 września 2017 przez ebo96rok Bywalec (2,980 p.)
Właśnie wczoraj wpadłem na pomysł takiej aplikacji i tak sobie myślę czy mają jakieś API, ale nic nie mogę znaleźć :/
komentarz 13 września 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Poszperaj, a może i napisz do tego MPK. w końcu jakiś bieżący rozkład w JSON to nie jest coś nadzwyczajnego...

M.

komentarz 13 września 2017 przez ebo96rok Bywalec (2,980 p.)
JSON byłby super. Muszą tam mieć jakiegoś informatyka, który się tym zajmuje.
komentarz 13 września 2017 przez Wildee Gaduła (3,380 p.)
A skąd jesteś?
komentarz 13 września 2017 przez ebo96rok Bywalec (2,980 p.)
Łomża ;)
komentarz 13 września 2017 przez Wildee Gaduła (3,380 p.)

Nie znalazłem twojego miasta w aplikacji, z której korzystam. Niestety (a może i stety :D Będziesz mógł napisać własną aplikację smiley).

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 476 wizyt
pytanie zadane 22 września 2016 w Java przez Geek1234 Użytkownik (570 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 152 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 89 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...