• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Magisterka IoT, Raspberry PI

+1 głos
75 wizyt
pytanie zadane 13 września 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Kfiotek Początkujący (340 p.)
Chce zrobić magisterkę dotyczącą IoT. Mam Raspberry pi 3 i kilka różnych akcesoriów do niego  i chciałabym to  jakoś do tego celu wykorzystać. Jednak mam problem ze sprecyzowaniem dokładnie tematu, bo do magisterki musi on mieć jakiś element badawczy, jakaś analiza czegoś, porównanie algorytmów itp. a wszystko co mi przychodzi do głowy klasyfikuje się jedynie do niebadawczej inżynierki, więc tu moje pytanie - czy ktoś może ma jakiś ciekawy pomysł, co by można badać, analizować w temacie IoT i testować czy coś tego typu tym PI?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 września 2017 przez Q_Nick Gaduła (4,740 p.)
Zrób stację pogodową i podepnij ją do balona z helem. Dane odpieraj przez sieć, tylko podepnij GPS, żeby odnaleźć potem malinkę, albo wypuszczaj balon na lince :D

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 51 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 79 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 32 wizyt
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

50,844 zapytań

93,082 odpowiedzi

188,903 komentarzy

24,758 pasjonatów

Przeglądających: 336
Pasjonatów: 26 Gości: 310

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...