• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Magisterka IoT, Raspberry PI

Ultraszybki serwer VPS NVMe START
+1 głos
61 wizyt
pytanie zadane 13 września w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Kfiotek Początkujący (320 p.)
Chce zrobić magisterkę dotyczącą IoT. Mam Raspberry pi 3 i kilka różnych akcesoriów do niego  i chciałabym to  jakoś do tego celu wykorzystać. Jednak mam problem ze sprecyzowaniem dokładnie tematu, bo do magisterki musi on mieć jakiś element badawczy, jakaś analiza czegoś, porównanie algorytmów itp. a wszystko co mi przychodzi do głowy klasyfikuje się jedynie do niebadawczej inżynierki, więc tu moje pytanie - czy ktoś może ma jakiś ciekawy pomysł, co by można badać, analizować w temacie IoT i testować czy coś tego typu tym PI?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 września przez Q_Nick Gaduła (4,240 p.)
Zrób stację pogodową i podepnij ją do balona z helem. Dane odpieraj przez sieć, tylko podepnij GPS, żeby odnaleźć potem malinkę, albo wypuszczaj balon na lince :D

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 120 wizyt
pytanie zadane 15 października w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Pasjonat (17,050 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 98 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 91 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia w Systemy operacyjne, programy przez Paweł123 Pasjonat (17,050 p.)

41,530 zapytań

80,568 odpowiedzi

159,454 komentarzy

19,820 pasjonatów

Przeglądających: 321
Pasjonatów: 18 Gości: 303

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...