• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z promowaniem postu na fb

Ultraszybki serwer VPS NVMe START
0 głosów
82 wizyt
pytanie zadane 13 września w Offtop przez d4w1dk Nowicjusz (120 p.)
Witam,
Mam problem w wypromowaniem posta na fb..
Przez kilka dni promowałem post w umiejscowieniu na aktualnościach urządzeniach mobilnych oraz na komputerach lecz od 2 dni mam problem, jak chce wypromować taki post to zasięg jest 0 lub po godzinie czasu z statusu aktywny robi się niewyświetlany..

Post aby był widoczny mogę tylko wypromować na instagramie lub w prawej kolumnie na fb, wtedy jest widoczny i zasięg się zwiększa, lecz wolałby aby również post pojawiał się w aktualnościach.. niestety jak dodam aby również się tam pojawiał post nagle traci cały zasięg lub po chwili ze statusu aktywny robi się niewyświetlany
Pomoże mi ktoś w tej sprawie ponieważ kombinuje na różne sposoby i dalej post nie pojawia się w aktualnościach..

(wcześniejsze reklamy oczywiście zostały opłacone oraz posiadam środki na koncie)
komentarz 16 września przez kompowiec2 Gaduła (3,440 p.)
fejsunio cie olał po prostu. Fejs już dawno udowodnił że leci ze wszystkimi w kulki.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 130 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2016 w Offtop przez Paweł123 Pasjonat (17,050 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 162 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2016 w Offtop przez Paweł123 Pasjonat (17,050 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 55 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Pasjonat (17,050 p.)

41,530 zapytań

80,569 odpowiedzi

159,456 komentarzy

19,820 pasjonatów

Przeglądających: 312
Pasjonatów: 30 Gości: 282

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...