• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

laptop zyje własnym zyciem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
949 wizyt
pytanie zadane 12 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez xrolinka Nowicjusz (120 p.)
otagowane ponownie 14 września 2017 przez draghan

Nagle zaciał mi się laptop Dell i po chwili coś takiego. CO to oznacza? Teraz już jest ok 

komentarz 12 września 2017 przez xrolinka Nowicjusz (120 p.)
No tak każdy powinien być ekspertem i wszystko wiedzieć, a laik nie ma prawa głosu. Z takim wyrzutem komentarze są że masakra, jakby to był problem jakoś prościej bez wyrzutów napisac blondynce przed komputerem co ma zrobić. Dziękuję za ŁASKAWE odpowiadanie.
1
komentarz 12 września 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Ja też nie jestem ekspertem od komputerów a już w ogóle od Windowsów bo ich nie używam. Ale jak czegoś nie wiem to pytam googla bo on wie prawie wszystko.

Młoda damo polecam trochę szacunku do ludzi którzy w jakimś stopniu chcą Ci pomóc bo uwierz są lepsze zajęcia niż rozkmina nad Twoim komputerem.
Szacunek mam ale i obawy. Ale widze ze nie znajde tu zadnej pomocy skoro to nie forum by udzielac jej jak ktos ma problem z kompem. Tylko zastanawiam sie po co opcja dodaj pytanie i ogl po co to forum skoro "są lepsze zajęcia niż rozkmina nad Twoim komputerem". Milego wieczoru zycze.
komentarz 12 września 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)

Z takim wyrzutem komentarze są że masakra

? manjaro tylko wspomniał, że informacje na ten temat można bardzo łatwo znaleźć. I wskazał Ci przecież film, w którym jest ładnie wytłumaczone, jak sobie z tym poradzić.

Czy obejrzałaś film i spróbowałaś rozwiązań u siebie? Jeśli tak, to z jakim skutkiem (z dokładnymi informacjami, jakie kroki poczyniłaś i jakie komunikaty zwrotne dostałaś - może być w formie screenshota [tylko gdzieś na zewnętrznym hostingu, bo wgrywane obrazy bezpośrednio na nasze forum mocno tracą na jakości]).

komentarz 13 września 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)

Halo halo, xrolinka? Coś działałaś w temacie?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 12 września 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Co to oznacza? Sprawdź w internecie wpisując kod błędu. Ja znalazłem coś takiego: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/blue-screen-with-this-error-code/03276fa2-6dcb-44d0-a778-499d5d00b65d
edycja 12 września 2017 przez draghan

dodam że rzadko wylaczam laptopa, raczej przechodzi w uspienie lub hibernacje

// rozumiem że to miał być komentarz do odpowiedzi Eryka - przenoszę zatem. draghan

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 78 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 450 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez maxo124 Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 191 wizyt

92,832 zapytań

141,776 odpowiedzi

320,822 komentarzy

62,161 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...