• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

laptop zyje własnym zyciem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
716 wizyt
pytanie zadane 12 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez xrolinka Nowicjusz (120 p.)
otagowane ponownie 14 września 2017 przez draghan

Nagle zaciał mi się laptop Dell i po chwili coś takiego. CO to oznacza? Teraz już jest ok 

komentarz 12 września 2017 przez xrolinka Nowicjusz (120 p.)
No tak każdy powinien być ekspertem i wszystko wiedzieć, a laik nie ma prawa głosu. Z takim wyrzutem komentarze są że masakra, jakby to był problem jakoś prościej bez wyrzutów napisac blondynce przed komputerem co ma zrobić. Dziękuję za ŁASKAWE odpowiadanie.
1
komentarz 12 września 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Ja też nie jestem ekspertem od komputerów a już w ogóle od Windowsów bo ich nie używam. Ale jak czegoś nie wiem to pytam googla bo on wie prawie wszystko.

Młoda damo polecam trochę szacunku do ludzi którzy w jakimś stopniu chcą Ci pomóc bo uwierz są lepsze zajęcia niż rozkmina nad Twoim komputerem.
komentarz 12 września 2017 przez xrolinka Nowicjusz (120 p.)
Szacunek mam ale i obawy. Ale widze ze nie znajde tu zadnej pomocy skoro to nie forum by udzielac jej jak ktos ma problem z kompem. Tylko zastanawiam sie po co opcja dodaj pytanie i ogl po co to forum skoro "są lepsze zajęcia niż rozkmina nad Twoim komputerem". Milego wieczoru zycze.
komentarz 12 września 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)

Z takim wyrzutem komentarze są że masakra

? manjaro tylko wspomniał, że informacje na ten temat można bardzo łatwo znaleźć. I wskazał Ci przecież film, w którym jest ładnie wytłumaczone, jak sobie z tym poradzić.

Czy obejrzałaś film i spróbowałaś rozwiązań u siebie? Jeśli tak, to z jakim skutkiem (z dokładnymi informacjami, jakie kroki poczyniłaś i jakie komunikaty zwrotne dostałaś - może być w formie screenshota [tylko gdzieś na zewnętrznym hostingu, bo wgrywane obrazy bezpośrednio na nasze forum mocno tracą na jakości]).

komentarz 13 września 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)

Halo halo, xrolinka? Coś działałaś w temacie?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 12 września 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Co to oznacza? Sprawdź w internecie wpisując kod błędu. Ja znalazłem coś takiego: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/blue-screen-with-this-error-code/03276fa2-6dcb-44d0-a778-499d5d00b65d
komentarz 12 września 2017 przez xrolinka Nowicjusz (120 p.)
edycja 12 września 2017 przez draghan

dodam że rzadko wylaczam laptopa, raczej przechodzi w uspienie lub hibernacje

// rozumiem że to miał być komentarz do odpowiedzi Eryka - przenoszę zatem. draghan

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 70 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 420 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez maxo124 Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 100 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...