• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z zmienną get na domenie.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
158 wizyt
pytanie zadane 12 września 2017 w PHP przez KoruS Obywatel (1,630 p.)
Cześć. Mam nadzieję, że w dobrym dzale to umieściłęm :).

Ostatnio napotkałem problem. Dla testów wrzuciłem sobie pliki strony na serwer i podłączyłem na serwer. O ile po wpisaniu do przeglądarki korus1ps.nazwa.pl/mtaboost/ wszystko jest okey, to gdy połączę się ze stroną za pomocą domeny mtaboost.pl to już są problemy. Od razu powiem, że korzystam z podstron, a obsługuje je za pomocą zmiennych GET i to właśnie w nich tkwi problem, ponieważ gdy wejdę na serwer za pomocą korus1ps.nazwa.pl/mtaboost/ to wszystko działa bardzo dobrze, bez żadnych problem, lecz gdy jest mtaboost.pl wpisane to przeglądarka tak jakby nie pamięta tych zmiennych GET, tak jakby po przejściu na podstronę je usuwa. Gdy nacisnę w menu np. Regulamin to strona bez problemu przechodzi, ale patrząc się w pole adresowe jest sama domena bez dopisku np. ?show=rules, a gdy przeładowuje stronę to strona zamiast zostać na podstronie z regulaminem przechodzi do strony głównej. Nie wiem czy ja coś zepsułem czy co, szukałem rozwiązań, ale nic nie znalazłem, chyba że źle zapytania do google wysyłałem :). Pod spodem daję wam linki do tego.

 

Link do serwera:  http://korus1ps.nazwa.pl/mtaboost/

Domena: http://mtaboost.pl/

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 września 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
wybrane 13 września 2017 przez KoruS
 
Najlepsza
Winna jest ramka, w którą wsadziłeś stronę.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 103 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2019 w PHP przez Vblacqe Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 491 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2018 w C i C++ przez Sic Dyskutant (8,510 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 256 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2021 w JavaScript przez kamilb Nowicjusz (130 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...