• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z siecią która działa, ale pokazuje że jest brak dostępu do internetu...

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
988 wizyt
pytanie zadane 11 września 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Sunbeach Nowicjusz (120 p.)
Witam! Posiadam Windowsa 10 64bit i od wczoraj rana mam problem bo mimo tego że net działa u mnie na kompie to na ikonce sieci mam znany wszystkim żółty trójkąt z wykrzyknikiem i pisze brak dostępu do netu, ale net działa i strony się wczytują.. jedyne co mi nie łączy to Steam i to również dziwne skoro strony w przeglądarkach wchodzą i ze stron mogę ściągnąć co chcę normalnie... wie ktoś co to może być i jak to naprawić? Próbowałem już po filmach na Youtube czyścić przez CMD adresy IP, DNS itd i to nic nie dało.
komentarz 1 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)
Proponuję aktualizację sterowników karty sieciowej, nigdy nie zaszkodzi tego spróbować.
Poza tym w windowsie tak się często dzieje, ja też tak mam czasami, a potem ikonka sama znika i nie wiem dlaczego.
Skoro net działa i strony również to po się się stresować, co do Steamu to pewnie firewall windowsa Ci zablokował i być może tutaj leży przyczyna Twojego problemu.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 380 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 735 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Zawisza czarny Obywatel (1,690 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...