• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam programisty który dla specjalnie dla mnie napisze aplikacje działająca na stronie internetowej ! Zapłace!

–5 głosów
306 wizyt
pytanie zadane 10 września 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez kira127 Nowicjusz (240 p.)
Witam!

Szukam programisty który byłby zainteresowany stworzeniem bota do gry przeglądarkowej, prosty clicker który ma clickać w odpowiednie stałe punkty co jakiś czas, i łączyć się z symulatorem walk, sprawdzając czy mam szanse wtedy atakuje, a jak nie to rolluje dalej. Mam kody źródłowe programów do takich gierek, specjalnie od autorów kupiłem, ale nie jestem w stanie się połapać co i jak ustawić. Więc jeżeli ktoś byłby przynajmniej zainteresowany nawet edycją kodu i usprawnienie go dla mnie, byłbym happy. Zapłacę! Więcej info na pw

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 507 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Tomek Gardys Początkujący (420 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 1,186 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2016 w Nasze projekty przez zmiennoimienny Gaduła (4,030 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 131 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Incognito2 Nowicjusz (120 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

45,562 zapytań

85,891 odpowiedzi

171,410 komentarzy

22,067 pasjonatów

Przeglądających: 193
Pasjonatów: 0 Gości: 193

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...