• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zgranie zdjęć z telefonu (iphone) pod linuksem (mint)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,792 wizyt
pytanie zadane 10 września 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
Mam problem, dlatego tutaj piszę, może ktoś z was spotkał się kiedyś z czymś takim.

1. Podłączam iphone do komputera z linuksem mint, w telefonie klikam zaufaj, komputer otwiera ścieżkę połączenia z telefonem, ale nie widzi żadnych plików, folderów.

2. Badając dalej sprawę... z poziomu komputera po wejściu w dysk wiem, że jest on pełny, ale komputer i tak nie widzi tych plików.

Dla mnie to wygląda na problem z uwierzytelnieniem czy coś takiego i sądzę że brakuje mi jakiegoś pakieciku w mincie. Ktoś kojarzy może z was taki problem?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 września 2017 przez niezalogowany

Prawdopodobnie brakuje ci libimobiledevice

komentarz 10 września 2017 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
Gdybym tego nie miał pewnie by nie wykrywało użądzenia, a tym czasem mam tą bibliotekę i mi wykrywa.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 298 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,032 wizyt
pytanie zadane 15 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
+1 głos
2 odpowiedzi 354 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...