• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Możliwy do wykonania skrypt ?

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
353 wizyt
pytanie zadane 10 września 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez p4w6i Nowicjusz (130 p.)
zmienione kategorie 10 września 2017 przez Eryk Andrzejewski
Czy w językach (c, c++ ) lub innych da się napisać skrypt do gry "fifa mobile " . Już tłumaczę, chodzi tutaj o skrypt do rynku, który odświeżał by rynek co 5 sekund i kupował dostępne na nim tokeny ( prościej nazwać fragmenty do zdobycia czegoś w grze )

https://zapodaj.net/3866435765741.png.html

Przestawia się to następująco:
https://zapodaj.net/7875c4a5e140c.png.html
https://zapodaj.net/24afd3bdf0a20.png.html
https://zapodaj.net/7102d4fd080f0.png.html

Mniej więcej tak się to powinno prezentować :)

Byłby ktoś w stanie takie coś wykonać ewentualnie ?
komentarz 10 września 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Byloby
komentarz 10 września 2017 przez p4w6i Nowicjusz (130 p.)
przeniesione 10 września 2017 przez Eryk Andrzejewski
Możesz swoją wypowiedź troszkę bardziej rozwinąć? :)
komentarz 10 września 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Pytanie, co mam rozwinac? Zadales pytanie, czy da sie to napisac w jakims jezyku, prpgram odswiezajacy plik transferowy co 5s. Daloby sie, to odpowiedz na Twoje pytanie. Skonkretyzuj sie
komentarz 10 września 2017 przez p4w6i Nowicjusz (130 p.)
A dałbyś radę coś takiego wykonać ?
komentarz 10 września 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nawet gdybym dal, to zastanow sie za co dostales "-"?

A) przez skladnie pytania

B) za probe oszustwa/chacki

C) za to, ze chcesz zeby ktos to odwalil za Ciebie

D) myslisz, ze ktos wykona Ci to za darmo

A teraz osobisty powod, dla ktorego bym nie zrobil tego: "Gdy grasz to graj sam i bez zadnych wspomagaczy, bo to nie uczciwe wobec innych graczy :) Wyznaje inna zasade, gdy ktos uzywa chackow przeciwko mnie, to wtedy tez moge mu pokazac, ze potrafie :)
komentarz 10 września 2017 przez p4w6i Nowicjusz (130 p.)
Drogi kolego.. Wybacz, że napisałem to w sposób chaotyczny.. Tylko za bardzo nie rozumiem dlaczego od razu uważasz, że używam tego przeciwko innym graczom :) Uświadomię Cię, że w tej grze jest inaczej niż myślisz i Twój osąd nie jest najtrafniejszym w stosunku do mnie. A więc w grze "fifa mobile", która jest na urządzenia mobilne w większości kierowana rynkiem nie sterują gracze, jeśli sprzedajesz cokolwiek na rynku nie kupuje od Ciebie tego inny gracz lecz EA (pewnie mają boty, które skupują ofertę) , tak samo jest ze sprzedażą. Każdy przedmiot wystawiają w różnych cenach z różnymi przepaściami.. Nie oszukuje nikogo tylko tak naprawdę chcę aby podczas mojej nieobecności przy komputerze z rynku zostawały skupowane najtańsze tokeny :)
komentarz 10 września 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)

podczas mojej nieobecności przy komputerze z rynku zostawały skupowane najtańsze tokeny

I to jest dla mnie oszustwo, nie wiem jak dla innych osob na forum, ale dokladnie tak samo odpale gre MMORPG i postawie sobie na bocie, zeby bila mi mobki i wbila lvl. Wroce i mam max lvl, bez zadneo wysilku, gdzie inni gracze spedzili multum godzin przed monitorem. Jezeli sie myle to prosze o poprawe

komentarz 10 września 2017 przez p4w6i Nowicjusz (130 p.)
Nie zamierzam zaprzeczyć ale bezpośrednio niczego nikomu nie zabieram.. Przy innych grach zazwyczaj jest otwarty świat i ludzie mogą się denerwować .. Tutaj to wygląda inaczej, gdyż każdy ma swój rynek..

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 444 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2017 w Grafika i multimedia przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 158 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2023 w Systemy operacyjne, programy przez Niepokonana7999 Bywalec (2,270 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...