• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Składany komputer

Object Storage Arubacloud
0 głosów
249 wizyt
pytanie zadane 9 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
zamknięte 9 września 2017 przez pewolt

Witam

Wyczarowałem sobie taki komputer i chciałbym zapytać co o tym myślicie i czy będzie to działać. Wiem że było już trochę tematów na ten temat ale fachowcem w tych sprawach nie jestem i wole się zapytać. Komputer ten ma być raczej do różnych rzeczy i chciałbym żeby wystarczył na jakiś czas. Dodam jeszcze że nie mam w planach grać w wymagające gry.

płyta, procesor, ram, obudowa, zasilacz, dysk, karta

Pozdrawiam

 

komentarz zamknięcia: problem rozwiazany
komentarz 9 września 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
link nie dziala
komentarz 9 września 2017 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
przepraszam, juz powinno byc dobrze

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 9 września 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
wybrane 9 września 2017 przez pewolt
 
Najlepsza

Taki pro tip: liniki do ceneo były by lepszym pomysłem.

Procek nie zgrywa się z płytą główną. Pamięć najlepiej jakby miała taktowanie na poziomie 3000, za zasilacz przepłaciłeś. Dysk ok, choć ludzie często biorą Toshibe p300. Do karty wolałbym dopłacić 100 i mieć 1050Ti, bo bardziej przyszłościowa.

Z tego zestawu wynika, że masz budżet do 2600. Moja propozycja:

2591 pln więc zostaje 9 pln na 2 piwa.

Szkoda byłoby jego nie podkręcać. Pamięci przy tym procku to mus podkrecić do 3000Mhz

Zachęcam do komentowania.

komentarz 9 września 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
i jeszcze taki pro tip: nie żebym popędzał, ale za niedługo ceny powinny pójść w górę, jak to na koniec roku, więc...
komentarz 9 września 2017 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
podoba mi się ale jeszcze poczekam na inne propozycje.
komentarz 9 września 2017 przez Alvancaran Dyskutant (8,160 p.)
Wywal spartana, bo to podobny poziom co box od ryzena.
komentarz 9 września 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
Proof?
0 głosów
odpowiedź 9 września 2017 przez Falitac Użytkownik (860 p.)
Zasilacz by Ci spokojnie wystarczył nawet 450-500W, a w zamian za to zainwestuj w grafe
komentarz 9 września 2017 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)

to może takie cuda: karta, zasilacz

na kartach słabo się znam ale to już powinno być mocniejsze

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 692 wizyt
pytanie zadane 20 października 2020 w Sprzęt komputerowy przez Pioterer Początkujący (280 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,739 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez M1CHALEK Początkujący (250 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 105 wizyt
pytanie zadane 29 lutego w Sprzęt komputerowy przez ozi Nowicjusz (120 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...