• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sieć niezidentyfikowana - Brak dostępu do internetu (Sieć na kabel)

0 głosów
1,034 wizyt
pytanie zadane 7 września 2017 w Sieci komputerowe, internet przez SzczerbekGame Bywalec (2,260 p.)

Witam. Mam problem w moim laptopie Acer Aspire. Otóż wi-fi mi działa, ale słabo z powodu dalekiej odległości od rutera. Spróbowałem podłączyć komputer kablem lecz Windows 7 wykazuje mi: Sieć niezidentyfikowana.
Zrobiłem również format komputera, ale to nie pomogło. Wszystkie sterowniki są aktualne.
Warto też zauważyć, że przez dwa ostatnie dni nie miałem internetu. Komputerowi przez kabel udałe się wykryć nazwę sieci (Pisało: Identyfikowanie sieci ([nazwa sieci])), co się wcześniej nie zdarzało.

Nie mam pojęcia w czym może być problem.

Z góry dziękuję za pomoc. 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 września 2017 przez adrian313 Bywalec (2,890 p.)

wpisz w konsole ipconfig /all i prześlij tu wynik. Ewentualnie możesz od razu spróbować sekwencji komend:

• ipconfig /release
  • ipconfig /renew
  • arp -d * 
  • nbtstat -R
  • ipconfig /flushdns
  • ipconfig /registerdns
  • nbtstat -RR
    Jak będzie krzyczał o uprawnienia to otwórz konsole jako administrator. I ewentualne błędy z powyższych komend też tu wklej to będziemy myśleć.
komentarz 7 września 2017 przez SzczerbekGame Bywalec (2,260 p.)

Tutaj ipconfig/all:

A błędy wystąpiły w ipconfig/release i ipconfig/renew:

Reszta komend zadziałała, ale nie odniosła skutku

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 105 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 71 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez kistel66 Początkujący (370 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

51,903 zapytań

94,667 odpowiedzi

192,974 komentarzy

25,303 pasjonatów

Przeglądających: 286
Pasjonatów: 12 Gości: 274

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...