• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Microsoft Imagine i zniżki na Thinkpady

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
239 wizyt
pytanie zadane 3 września 2017 w Systemy operacyjne, programy przez easytodo Mądrala (5,380 p.)
Witam serdecznie,

w październiku zaczynam studia i z tej okazji zamierzam kupić laptopa do pracy. Interesują mnie laptopy z serii Thinkpad.

Podobno studenci mogą nabyć Thinkpady po niższej cenie, jak coś takiego załatwić? Dokładnie interesuje mnie model Thinkpad E470 w tej konfiguracji:

https://www.x-kom.pl/p/353377-notebook-laptop-141-lenovo-thinkpad-e470-i5-7200u-8gb-256-fhd.html

Kolejną nurtującą mnie sprawą jest program Microsoft Imagine. Czy jako student mogę otrzymać za jego pomocą darmowego Windowsa 10 oraz pakiet Microsoft Office? Jeżeli tak to w jaki sposób?

Pozdrawiam!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 września 2017 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Co do Thinkpadów to nie mam pojęcia. Może to zależy od uczelni, a może po prostu nie wiedziałem o możliwości tańszego zakupu.

Co do Microsoft Imagine, to tak - możesz mieć za jego pomocą system W10 Education oraz inne  wersje systemu, możesz też nabyć Visual Studio Enterprise jak i parę innych rzeczy, niestety pakietu Office nie ma w programie Imagine.
0 głosów
odpowiedź 8 września 2017 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)

Skąd taka informacja? ThinkPad L470 - zdecydowanie (seria L)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 651 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2016 w Sprzęt komputerowy przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 325 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...