• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

System do kopania Bitcoinów.

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
428 wizyt
pytanie zadane 3 września 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Cześć, od pewnego czasu interesuję się kryptowalutami. Zagłębiam się co raz bardziej w dziedzinę krytowalut, teraz zainteresowałem się kopaniem krytpowalut. Znalazłem stronę do kopania - Minergate. Wszystko fajnie, tylko jak to działa. Ta strona pewnie pobiera jakiś procent od tego, że kopiemy przez nią.


Jak stworzyć taką stronę? 

Jak podpiąć się do kopania kryptowalut samemu, a nie przez pośredników typu Minergate

komentarz 3 września 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
Dlaczego akurat kopanie bt? Mają bardzo duży poziom trudności.
komentarz 3 września 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Jakoś tak. A co?
komentarz 3 września 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
Jak jakoś tak, wybierasz w co chcesz pieniądze inwestować to nic.
komentarz 3 września 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Sądzę, że się opłaca. Znasz odpowiedzi na pytania?
komentarz 9 września 2017 przez kompowiec2 Mądrala (6,380 p.)
nie opłaca o ile nie posiadasz darmowego prądu. Jakbyś poczytał obecnie kopanie BTC wytwarza się tyle prądu co islandia o ile dobrze pamiętam.
komentarz 9 września 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Ale mi chodzi o system, który wykorzystuje Minergrate.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 stycznia 2018 przez Alone_in_the_Dark Obywatel (1,860 p.)

Witam,
Co prawda nie wiem na jakich skryptach pracuje minergate, stworzenie takiego serwisu jest zarówno czasochłonne jak i pracochłonne, ale z tego co zrozumiałem masz na myśli jakieś skrypty/możliwości kopania kryptowaluty za pomocą strony www, jeśli tak to taka możliwość istnieje jak najbardziej. 

za pomocą serwisu coinhive mamy możliwość wstawienia kodu skryptu, za którego pomocą zostanie nam naliczana kryptowaluta Monero. 

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 97 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Julian1137 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 385 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 936 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...