• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam ludzi do pomocy stworzenia gry 2D LibGDX

Object Storage Arubacloud
0 głosów
282 wizyt
pytanie zadane 3 września 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez HaloPL Nowicjusz (130 p.)

Witam mam na imię Daniel lat mam 15 szukam ludzi którzy pomogą mi zrobić naszą wspólną grę 2D najbardziej poszukuje ludzi którzy znają się na grafice komputerowej do tego nie mam smykałki ci którzy są zainteresowani niech odwiedzą moją stronę ponieważ nie chce mi się tu o wszystkim rozpisywać gra będzie robiona w języku Java LibGDX prosił bym też o wypełnienie formularza który jest na mojej stronie podany jako link wielkie dzięki

 

Link do mojej strony : [KLIK]

Link od razu do formularza (nie zalecane) : [KLIK]

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 września 2017 przez niezalogowany
Ja się zgłaszam.
komentarz 3 września 2017 przez niezalogowany
W formulażu masz 2d i 3d to co w końcu?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 748 wizyt
+4 głosów
3 odpowiedzi 1,192 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 153 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez Honzu Nowicjusz (200 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,632 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...