• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

instalacja Borland C++ Builder 6 Personal

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,654 wizyt
pytanie zadane 2 września 2017 w C i C++ przez gabi_15 Początkujący (370 p.)

Witam,

Mam problem z instalacją programu Borland C++ Builder 6. Chodzi o to, że za każdą próbą instalacji wyświetla mi się podany komunikat (na zdjęciu) i nie wiem co oznacza, co zrobić aby móc zainstalować normalnie program?

komentarz 2 września 2017 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)

 

Poza tym C++ Builder 6 to staroć

komentarz 2 września 2017 przez gabi_15 Początkujący (370 p.)
a co lepiej pobrać? Oglądałam poradnik M.Zelenta i brałam z jego strony, ma poradnik akurat do tego
komentarz 2 września 2017 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)
Jeśli koniecznie chcesz robić programy okienkowe w C++ to Qt. Ale wygodniej piszę się w innych językach np. C#
komentarz 2 września 2017 przez gabi_15 Początkujący (370 p.)
Ale to bym musiala od początku uczyc się języka, a nad C++ już trochę siedzę i narazie wolę zostać przy tym, dzięki za pomoc :)
komentarz 3 września 2017 przez JayJay Mądrala (6,020 p.)

A może Visual Studio (2017 Community)?

https://www.visualstudio.com/pl/vs/

komentarz 3 września 2017 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)
Chcesz używać .NET pisz w C#
komentarz 3 września 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
heh ja mam najnowszą wersie za darmo xD
PS: Niewiem czemu xxD
komentarz 3 września 2017 przez gabi_15 Początkujący (370 p.)
Dzięki za wszystkie rady i wgl :) Narazie postanowilam zostać przy tej aplikacji, poradzilam juz sobie z instalacją

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 293 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 270 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 581 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2018 w C i C++ przez kingkushlee Gaduła (3,960 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...