• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak łączyć naukę technologi?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
196 wizyt
pytanie zadane 1 września 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Przemo_J Początkujący (320 p.)

Witam

Chcę tworzyć strony www jako freelancer, a jak wiadomo nie powinno się proponować ludziom jeszcze w dodatku za pieniądze czegoś czego robić się nie potrafi. No ale żeby zrobić kompletną stronę potrzebna jest znajomość kilku lub nawet kilkunastu technologii.

Moje pytanie: Jak podejść do doskonalenia swoich kwalifikacji i łączenia tak szerokich tematów jak web design, front-end, back-end, narzędzia pracy, praca z klientem itd. które trzeba znać aby w miarę sprawnie i uczciwie wykonać usługę stworzenia profesjonalnej strony internetowej?

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi.

 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 września 2017 przez maciek061 Gaduła (4,490 p.)

Nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia, ale myślę, że tu nie ma jakiejś wielkiej filozofii i technik. Trzeba po prostu pracować, uczyć się i brnąć coraz dalej. Z drugiej strony, jak masz na myśli naprawdę wielkie projekty, to raczej nie robi się ich indywidualnie. Co do samej nauki i tego, jak do niej podejść, to P. Zelent w tym filmie pokazał drzewko technologii webowych (zacznij od 31 minuty). 

komentarz 2 września 2017 przez Przemo_J Początkujący (320 p.)

Dzięki za odpowiedź. Oglądam filmy Pana Mirka ten z drzewem też, wszystko bardzo pomaga w rozwijaniu pasji. Myślę że na drodze ewolucji wszystko się wyklarujeyes

0 głosów
odpowiedź 6 września 2017 przez karolinka777 Początkujący (380 p.)
To jest z jednej strony wada freelancera, dla innych to zaleta. Ale musisz być takim człowiekiem orkiestrą. Najlepiej na początek wybrać jedno np. front, dojść do pewnego poziomu w którym czujesz się dobrze, i doszkalać się backendu. Bo jeśli wszystko na raz będziesz chłonął to nic może z tego nie wyjść.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 175 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 2,157 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 341 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...