• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gra tekstowa do grania i testowania

Object Storage Arubacloud
+1 głos
482 wizyt
pytanie zadane 1 września 2017 w Nasze projekty przez Wiedzmak77 Nowicjusz (170 p.)
edycja 1 września 2017 przez Eryk Andrzejewski
Witam.

Napisałem grę edukacyjno cywilizacyjną w Pascalu. Gra w stylu retro. Rozbudowana część społeczno-ekonomiczna (Podboje). Gra za free. Działa pod win XP. Zachęcam i proszę o info o ew.błędach.

piszcie na :    wielcy_ludzie@wp.pl

Link do gry: http://www.mediafire.com/file/ysf7l83i7tvk57q/WielcyLudzie.exe
komentarz 1 września 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
A gdzie link do gry, czy co kolwiek?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 września 2017 przez Wiedzmak77 Nowicjusz (170 p.)
Niestety nie mam linka.prześlę mailem...
komentarz 1 września 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ciężko wstawić na coś takiego jak mediafire? A kod na github?
komentarz 1 września 2017 przez szustka124 Gaduła (4,380 p.)
Nie wiele osób będzie miało ochotę starać się i tracić czas, by zagrać w to co stworzyłeś. Powinieneś zadbać, aby gra była łatwo dostępna.
Udostępnij pliki na jakimś dysku. Powinno Ci to zająć mniej niż minutę.
komentarz 1 września 2017 przez Wiedzmak77 Nowicjusz (170 p.)
Zapomniałem Wam podziękować za podpowiedź. :)
0 głosów
odpowiedź 1 września 2017 przez ziemjok Gaduła (4,160 p.)
tak na szybko:

1. nie wyświetla znaków polskich

2. próba wczytania nieistniejącego pliku (tzn podajemy że chcemy wczytać zapis numer 1 choć tam żadnego zapisu nie ma) wyłącza grę

3. czasami niektóre linijki się rozjeżdżają, nachodza na siebie
komentarz 1 września 2017 przez Wiedzmak77 Nowicjusz (170 p.)
Hej.Dzięki za test.Na jakim systemie grałeś?
komentarz 1 września 2017 przez ziemjok Gaduła (4,160 p.)
windows 10

+ jeszcze mi się przypomniało, że było tam pytanie o komunikaty dźwiękowe, których notabene nie było mimo, że zaznaczyłem że chcę je mieć
komentarz 1 września 2017 przez Wiedzmak77 Nowicjusz (170 p.)
edycja 1 września 2017 przez Wiedzmak77
No niestety pod win10 ciężko grać w tę grę. To sam sprawdzałem. Jestem ciekaw czy pod XP chodzi poprawnie.Testowałem tylko u siebie (win XP).A funkcja load nie zadziałała bo nie było żadnego z pliku z zapisem (powinienem obsłużyć tej wyjątek). Gdy już powstaną savy (w trakcie gry Podboje a właściwie po wychodzeniu z gry) to funkcja load działa poprawnie nawet pod win10.

Dzięki jeszcze raz.
komentarz 5 września 2017 przez Wiedzmak77 Nowicjusz (170 p.)
Grałem trochę pod win10 i w zasadzie gdyby nie problem z polskimi znakami to można by spokojnie pograć. W związku z powyższym mam pytanie czy ktoś wie dlaczego ew.jak ten problem rozwiązać - nie ma polskich znaków pod win10 a pod winxp są.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 135 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2018 w Offtop przez kordix Gaduła (3,910 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 777 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 451 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,623 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...