• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed PHP Nie jest wykonywany

Object Storage Arubacloud
0 głosów
110 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Karol Kubicki Nowicjusz (150 p.)
zamknięte 30 sierpnia 2017 przez HaKIM
Witam, zgłaszam się z problem, który napotkałem podczas nauki PHP w drugim drugim odcinku kursu na YT. Jestem na 34 minucie Otóż wykonuję kod linia po linii tak, jak Pan Mirosław. Po naciśnięciu przycisku SUBMIT zamiast wykonania linii echo "It Works!" i po prostu pokazania It Works! na stronie wyświetla się cały kod PHP. Wszystko jest zawarte w tagu <?php ?> oraz Apache i MySQL są włączone. Plik connect.php też jest utworzony,a treść jest zgodna z tą co w kursie. Ktoś się może z tym spotkał i wie jak rozwiązać ten problem?
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany.

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
wybrane 30 sierpnia 2017 przez Karol Kubicki
 
Najlepsza
Kod masz w pliku .php, czy .html? A może .php.txt?

PHP zainstalowane?

Kod odpalasz poprzez file:// (np. otwierając plik z kodem przez przeglądarkę) , czy wpisując w pasku adresu "localhost" lub "127.0.0.1"?
komentarz 30 sierpnia 2017 przez Karol Kubicki Nowicjusz (150 p.)
Plik jest w rozszerzeniu .php. Nie do końca rozumiem co oznacza "PHP zainstalowane?".
komentarz 30 sierpnia 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Możesz spakować pliki twojego projektu np. do zip i wysłać mi? To sprawdzę u siebie, czy działa.
komentarz 30 sierpnia 2017 przez Karol Kubicki Nowicjusz (150 p.)
Bardzo dziękuję za pomoc. Okazało się, że problem stanowiło otwieranie plików przeze mnie w wersji file:///C:/xampp/htdocs/. Gdy odpaliłem przez localhost/ wszystko zadziałało. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 227 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2023 w PHP przez kelorth Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 150 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,258 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2015 w PHP przez No Lime Gaduła (4,540 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...